2 באפריל 2012

אלונה סי ולהקתה במופע בכורה ב"פריקית"


Alona C ולהקתה, שנקראים ה-Alona C's, יגיעו ביום שבת ה-21.4 (החל מ22:30) למופע בכורה ראשון עם מיטב הלהיטים ב"פריקית" (הנאפיס לשעבר). לאירוע בפייסבוק ליחצו כאן.

Alona C (אלונה אדרי), נולדה ב21 לפברואר 1989 באושן סייד, ניו יורק וחיה 6 שנים בארה"ב במסגרת שליחות של אביה שם. שליחות זו הייתה שליחות מפוצלת שהיוותה מכשול אדיר עבור הזמרת הצעירה וכתוצאה מכך בגיל 4 צץ לו פס לבן בשיער שכבר ייחד אותה בגיל מאוד צעיר. עוד כילדה, הייתה אלונה מתעניינת בריקוד, שירה והופעות מול קהל ודאגה להופיע בפני כל אורח הנכנס לבית ובכל הזדמנות שניתנה לה.

בגיל 5, הוריה הבחינו בפוטנציאל הטמון בה ושלחו אותה ללמוד בלט בבולטימור שבארה"ב. בגיל 6, עלתה אלונה לארץ יחד עם משפחתה והתגוררה ברמת ישי. על אף קשיי השפה שהיוו מכשול אדיר בשבילה, הצליחה אלונה, על אף גילה הצעיר, להשתלב בזמן קצר מאוד. אלונה המשיכה את שיעורי הבלט שנה נוספת בקרית טבעון והפסיקה.

בהמשך למעברים נוספים שהיו, עברה אלונה יחד עם משפחתה למושב קטן בצפון הנקרא מושב חוסן, מושב חקלאי שנוסד ב1949 ובו היא גרה עד היום.

עוד בבית הספר היסודי זיהו את כישרון התנועה והשירה שהיו טמונים בה ודאגו שתשתתף בכל טקס שהתקיים. משם המשיכה אלונה לתיכון והתחילה לפרוש כנפיים בפעם הראשונה ולשיר במסגרות מקצועיות יותר. אלונה השתתפה בכל ההופעות של להקת בית הספר, באירועים במסגרת התיכון ובחימום זמרים מוכרים יותר לפני עלייתם לבמה.

בכיתה ט' הצטרפה אלונה ללהקה הייצוגית של "קרית אתא" שבמסגרתו הופיעה על במות בארץ ובחו"ל במשך שנתיים ובמקביל התחילה את לימודי פיתוח הקול בקונסרבטוריון העירוני של קרית אתא שנמשכו משם כ 5 שנים.

במסגרת שירותה הצבאי, על אף שלא נבחנה להצטרף ללהקת צה"ל, הצליחה בכל זאת להתבלט כזמרת מוכשרת בפיקוד צפון. מלבד הופעות בהן היא הופיעה מול קהל הבסיס, הוזמנה אלונה להופיע בפני קהל חיילים מחוץ לבסיס, באירועים רשמיים ומול גורמי צבא בכירים. במקביל לשירות זה המשיכה את שיעורי פיתוח הקול ולא ויתרה עליהם בשום מחיר.

עם שיחרורה מצה"ל ולאחר טיול קצר בארה"ב, הצטרפה אלונה ללהקת אירועים בה היוותה כסולנית במשך שנתיים ושימחה מדי ערב זוגות, משפחות ובני גיל מצוות. במקביל הצטרפה ללהקת מחול ייצוגית למשך שנה וזכתה להופיע על במות גם בריקוד.

לפני קצת יותר משנה הקימה אלונה יחד עם ידידה הרכב דאנס הנקרא "שייק". הרכב שהצליח לגרוף כבר בסינגל הראשון שלו יותר מ400 אלף צפיות והתנגן כמעט בכל בית ישראל. בסינגל השלישי של ההרכב הבינה אלונה שמקומה לא שם והחליטה לעזוב לטובת קריירה עצמאית.

אלונה התחילה ללמוד פסנתר לפני כחצי שנה ומקווה שבאמצעות זה תוכל להתחיל להלחין את אשר על ליבה.

כיום אלונה, בת 23, גרה במושב חוסן ולא ממהרת לעבור לעיר הגדולה תוך אמונה שלמה שהבית מהווה לה את המקום החם והבטוח לפריחת היצירתיות הטמון בה, מקום שבאמצעותו מתמודדת עם עולם המוסיקה התובעני וכך מצליחה לשמור על שפיותה.

בחודשיים האחרונים החליטה אלונה כי ברצונה ללכת עם הלב עד הסוף והחליטה להקים להקה משלה עימה תנגן ועימם תלחין חומרים מקוריים. אלונה חברה למספר נגנים ומוסיקאים ברמה בינלאומית ויחד איתם בנתה מופע בכורה ראשון המורכב מהלהיטים הגדולים ביותר בעיבודי רוק שונים.

להקת Alona C’s

חברי הלהקה, יוני ביטון (בסיסט ויועץ מוסיקלי), רון עמר (מתופף) וגיא גולדנברג (גיטריסט) הבאים מרקע של מוסיקת מטאל יחד עם שחר אללוף (קלידן) , אלונה אדרי (זמרת) וירדן לוי (זמרת ליווי) שבאו מרקע של רוק קלאסי יותר – יחד הצליחו להביא לבמה מופע רוק קלאסי, איכותי, ייחודי, אנרגטי, מרגש וסוחף שלא ישאיר אתכם שאננים ולו לרגע אחד.

בקרוב מאוד תוכלו לשמוע חומרים מקוריים של הלהקה המבטיחה בז'אנר הרוק הקלאסי… הישארו מעודכנים….יש למה לצפות…

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל