11 בינואר 2012

רוצים להימנע ממחלות חורף?


רוצים להימנע ממחלות חורף?

החורף הגיע ועימו מחלות שונות. לדברי הרופא האזורי של "כללית רפואה משלימה" מבית "שירותי בריאות כללית" ד"ר זיו בר, אחד הגורמים הראשוניים ביותר לשמירה על גופינו וחוסנו הוא התזונה שאנו מקיימים. הקפדה על תזונה נכונה העשירה בירקות כתומים וירקות שורש, תסייע לכך. וכאמור, הקפדה על אכילת מזונות חמים תשמר את מאגר האנרגיה של הגוף

ב"כללית רפואה משלימה" מבית "שירותי בריאות כללית" מציעים את הדרכים הטבעיות לחיסון וחיזוק הגוף באמצעות מתן כללי התנהגות בסיסיים שיחזקו את המערכת החיסונית שלכם.

הרופא האזורי של "כללית רפואה משלימה" ד"ר זיו בר, מציין כי, "קיום פעילות גופנית סדירה כרפואה משלימה, הינה חיונית להמרצת מחזור הדם וחיונית לשמירה על הבריאות לאורך כל השנה בכלל ובתקופת החורף הקרה בפרט. כמו כן, צריכת ויטמין C בתזונה טבעית או דרך תוסף מהרפואה המשלימה חשובה ביותר לחיזוק".

נוסף לוויטמין C מומלץ לצרוך גם אבץ, שהוא יון מתכתי ובעל שורה של השפעות על חילוף החומרים ועל תהליכים הורמונאליים בגוף. את האבץ ניתן לצרוך באמצעות הרפואה המשלימה על ידי טבליות למציצה. האבץ מוכח כמחזק את מערכת החיסון ובעל פעילות אנטי-ויראלית ישירה. רוב מחלות החורף, כולל שפעת והתקררות, מועברות על ידי חלקיקי וירוסים הנישאים באוויר, כך שלקיחת האבץ בטבליות והקפדה על שימוש קבוע, תבטיח הגנה מפני הידבקויות בנגיפים. גם כאן, יש להיוועץ עם רופא מתמחה בנושאי הרפואה המשלימה לצורך קביעת מינון בריא.

הרופא האזורי של "כללית רפואה משלימה" ד"ר זיו בר, ממליץ, "בחורף הזה, יש לחזק את המערכת החיסונית והגופנית בעזרת הרפואה המשלימה, להקפיד על תזונה נכונה עשירה במזונות חמים, נוזלים. ובנוסף, לעסוק בפעילות גופנית ממריצת דם וליטול תוספי מזון להגברת החוזק הגופני".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל