5 באפריל 2012

קריות באינטרנט חוגג עשור ומחלק לכם מתנות


לפני עשר שנים השקנו אתר, שחולל מהפך בהרגלי צריכת החדשות וחיפוש העסקים בקריות ובדפוס ההתנהלות של הקרייתים באינטרנט בכלל. 'קריות באינטרנט' חוגג יום הולדת 10 ומחלק: מחשב נייד, אייפון 4 ומתנות שוות נוספות. וגם איך היה נראה דף הבית הראשון שלנו?
יבגני זרובינסקי, עורך קריות באינטרנט

חוגגים עשור ומחלקים לכם מתנות (צילום מסך – ליחצו לפרטים)

החודש לפני 10 שנים, עלינו לאוויר.

קריות באינטרנט של השנים הראשונות היה קטן וצנום. מקומון אינטרנטי, מהראשונים בישראל, שהחל מפלס את דרכו בנפתולי זירות העיתונות והאינטרנט. אבל דבר אחד היה ברור לכל מיומנו הראשון: קריות באינטרנט הציג בפני הקוראים מתכונת חדשנית לגמרי – "פורטל תכנים מקומי" שמבקש לשקף את כלל המציאות הקרייתית ושמחולל את תכניו באמצעות מערכת עצמאית של כתבים.

קריות באינטרנט לא רואה את עצמו רק צופה מן הצד, כלי לדיווח נטו. אנחנו מבקשים להיות מעורבים. לא פעם עזרנו לעמותות ולא פעם סייענו באיסוף חבילות מזון לנזקקים או בארגון יום התרמת דם מרוכז לתושבי הקריות (בשיתוף מד"א ישראל). הפקנו תחרויות (נסיכת הקריות וכו'), ליווינו אתכם בימים הקשים של מלחמת לבנון השנייה, הובלנו מחאות (מחאת יוקר המחייה בקריות, מחאת החנייה בתשלום מסביב לקריון ועוד) ולא הסתפקנו איפה בדיווח, אלא לקחנו על עצמנו לחולל מהלכים תודעתיים וגם פעילים – שזכו לחשיפה גם בתקשורת הכתובה, בערוצים 2 ו-10 ועוד.

אתם, קהל הגולשים שלנו, מצביעים כבר שנים בעכבר, ובמאות מיליוני נקישות אצבע הפכתם את קריות באינטרנט לצינור המידע העיקרי שלכם בקריות. בתוך כך עשיתם את קריות באינטרנט, במונחים מספריים, למדיה בעלת שיעור הקריאה והצפייה הגבוה ביותר באזור הקריות והסביבה.

דף הבית הראשון של פורטל קריות באינטרנט – 28.4.2002

מילות תודה

אני מודה לכל העיתונאים, המנהלים, אנשי השיווק, המדיה והמערכת – כולכם עשיתם את "קריות באינטרנט". כולכם נרתמתם לחזון הקמתו והתמסרתם לו בשנים שבהם איש לא ראה כל-כך רחוק.

עורך קריות באינטרנט. יבגני זרובינסקי

אני מודה לציבור המפרסמים שמלווה את קריות באינטרנט בנאמנות רבה הרבה שנים. האמנתם בנו מתחילת הדרך ואתם רואים בנו פלטפורמה הכרחית בכל קמפיין. בין אלפי הלקוחות איתם הייתה לנו ההזדמנות לעבוד: היכל התיאטרון, עיריית קרית ביאליק, עיריית קרית ים, מפלגת הליכוד, תיאטרון הצפון, קאנטרי גלי גיל, קפה בחורש, זיו קבלנות ונכסים, משתלות יגור, אורטופדיה בירו, גימנסיה, פלאפון שטח, קפה גרג, אל גאוצ'ו, חלי ממן גרופ, רימקס ישראל, קניון הסינמול, מועדון האולטראסאונד והרשימה עוד ארוכה. תודה לכולכם.

והתודה העיקרית היא לכם – קהל הגולשים – אתם שבוחרים מדי יום ביומו ב'קריות באינטרנט' כשער אל החדשות המקומיות, אל הבית שלכם באינטרנט. אני מקווה וגם משוכנע, שנלווה אתכם באחריות, בנאמנות ובחדשנות גם בעשור הבא, ושתמשיכו לבטוח בנו ולהשתמש בנו כמקור המידע המרכזי שלכם בקריות עוד שנים רבות.

אנחנו חוגגים יום הולדת – אתם זוכים במתנות

בחודשים הקרובים תמצאו בעמוד הפייסבוק שלנו כמה הפתעות שהכנו לכם ולנו, כדי לחגוג ביחד, בחיוך, את סיומו של העשור הראשון. בכל שבועיים נגריל מתנה שווה במיוחד לגולשים שלנו.

המתנה הראשונה שאנו מגרילים היא מחשב נייד שווה במיוחד באדיבות "פריבל מחשבים – קרית אתא". איך זוכים? לחצו כאן לכל הפרטים.

בשבועות הבאים נגריל בין הגולשים אייפון 4 ומתנות שוות נוספות. כדאי להתעדכן. תיהנו!

שלכם
יבגני זרובינסקי
העורך הראשי של קריות באינטרנט
דוא"ל: ivgi@krayot.com

שנת 2008, תחרות נסיכת הקריות. הזוכה אורלי מיידן מקרית אתא

כך היינו נראים בשנת 2003, דקה לפני 2004
שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל