5 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הלם בחיפה והקריות: בעלי פאב הלוינסקי והחורבה לשעבר – חשוד בפריצה לדירות


חשוד בפריצה למספר דירות – אזולאי (בתמונה)

איש חיי הלילה יחגוג את חג החירות במעצר: בית משפט השלום בעכו האריך השבוע את מעצרו של איציק אזולאי, מבעלי פאב הלוינסקי בחיפה ובעבר מבעלי מועדון החורבה, בארבעה ימים – כך דווח ב"רדיו חיפה". יחד איתו הוארך מעצרם של שני חשודים נוספים. לטענת גורם במשטרה השלושה נתפסו "על חם" כשפרצו לדירת מגורים בקרית אתא והם חשודים בסדרת פריצות ברחבי הארץ. עורך דינו, יובל זמר: "מעצר הזוי שיסתיים בקול ענות חלושה".

בהחלטתו ציין השופט וויליאם חאמד כי שלושת החשודים נעצרו בחשד לביצוע עבירות של פריצות, אחזקת כלי פריצה וקשירת קשר לפשע במספר הזדמנויות. מפרוטוקול הדיון עולה כי בתקופה האחרונה היו מספר פריצוות בכל הארץ. אנשי הכנופיה שמתוכה נעצרו שלושת החשודים האלה פעלו על פי החשד ופרצו למספר דירות הן בצפון והן באזור אחר בארץ. אחד החשודים הוא כאמור, איציק אזולאי בעל פאב הלוינסקי שעל הכרמל.

עורך דינו יובל זמר אמר ל"רדיו חיפה": "אין לאזולאי הרשעות קודמות ותיקים במשטרה, עשו חיפוש באוטו שלו ולא מצאו אצלו רכוש, אלא כלי עבודה. הוא נעצר כשהוא היה לבד ברכב. אני סבור שבית המשפט צריך לעשות איזון, אם היה נתפס חלילה בתוך הדירה הייתי מסכים. אני מבקש להורות על שחרורו. המעצר הזה גורם לו נזק אדיר מבחינה כלכלית". זמר סבור כי ביום ראשון כשיסתיימו ימי הארכת המעצר, תסתיים הפרשה בקול ענות חלושה.

בית המשפט קבע כי היקף מעשי הפריצות, שיטות הביצוע וטיב העבירות מקיימים עילת מסוכנות וכי פעולת החקירה שהמשטרה מבקשת לבצע דורשות המשך מעצר.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל