11 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

קרית ים – העיר הראשונה שמיישמת את חוק חינוך חינם לגילאי 3


קרית ים – העיר הראשונה שמיישמת את חוק חינוך חינם לגילאי 3

בעקבות החלטה של ראש עיריית קרית ים, שמואל סיסו, ובתיאום עם משרד החינוך תושלם בקרית ים עד תחילת שנת הלימודים הבאה הקמתם של 5 כיתות גן ומעונות לילדים בגילאי שלוש.

בימים אלה החלה העירייה בהקמתן של שלוש כיתות מעון בשכונת סביוני ים ובעקבות אישור שנתקבל ממשרד החינוך תחל העירייה בימים הקרובים בהקמתם של שתי כיתות גן נוספות.

בניה זו היא למעשה הוצאה לפועל של התוכנית שאושרה השבוע בכנסת להחלת חוק חינוך חינם החל מגיל שלוש וקריית ים היא אחד המקומות הראשונים בארץ שמיישמים בהם את החוק החדש הלכה למעשה.

בהקמת הגנים יושקעו כמליון וחצי שקלים ועל פי התוכנית הקמתם תושלם עד 1.9.12 לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה. את התכונית הכין עבור העירייה האדריכל שי פדר והיא מתאימה לדרישות התקן החדשות של משרד החינוך.

ראש העיר שמואל סיסו הביע שביעות רצון מהאישור שנתקבל ממשרד החינוך ואמר לקריות באינטרנט: "מעבר לעובדה שהמדובר בשירות בעל חשיבות מדרגה ראשונה לתושבים המדובר בהחלטה שהיא תוצאה ממגמה נמשכת של הצערת העיר וקליטה של עוד ועוד משפחות וזוגות צעירים המגיעים לקריית ים ובוחרים בה כמקום המגורים שלהם וכמקום שבו הם רוצים לבנות את ביתם ולגדל את ילדיהם".

מן הראוי לציין כי במקביל מתקדמת גם הקמתו של בית ספר חדש בשכונת סביוני ים ואשר אמור לקלוט את בוגרי הגנים בשנים הקרובות.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל