7 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"עבודות השידרוג בקרית חיים הן אחיזת עיניים"


יו"ר האופוזיציה במועצת העיר חיפה, עו"ד יעקב בורובסקי, תוקף את ראש עיריית חיפה, יונה יהב, וסגנו עודד דונייץ, ושולח מסר לתושבי קרית חיים: "אל תסתנוורו מעבודות ה'קוסמטיקה' בקריה. זו אחיזת עיניים"
מאת: אריה גרינברג, עיתון "חדשות הקריות"

אוטונומיה עצמאית לקרית חיים. בורובסקי

"יעל לפר-ביטון ואנשיה עשו תרגיל מסריח כשהתפטרו", "הציון של יונה יהב הוא 5, מספיק בקושי", "עודד דונייץ הוא לא נציג אותנטי של הקריה".

הדובר הוא עו"ד יעקב בורובסקי, חבר מועצת העיר חיפה ויו"ר האופוזיציה, שלא פוחד לומר את אשר על ליבו ולירות חיצי ביקורת לכל הכיוונים, כאילו הוא בשיאו של קמפיין לראשות העיר, למרות שהבחירות המוניציפאליות יתקיימו רק בנובמבר 2013.

לא הכל רע בקרית חיים, עובדה שמתבצעות עבודות ברחוב אח"י אילת.
נו באמת, זה ברור שיהב כבר חושב על הבחירות. העבודות באח"י אילת הן אחיזת עיניים. הן קוסמטיקה.

אבל שידרוג התשתיות נועד לרווחת התושבים.
לא פלא שתושבי קרית חיים חשים בנים חורגים של עיריית חיפה. במקום להזרים לקריה תקציבים לחינוך, מועדונים לבני נוער, גני שעשועים, מינוף קבוצות ספורט ועוד, יהב מתעסק בעבודות קוסמטיקה.

איזה ציון אתה נותן לו?
בגלל שאני ג'נטלמן ואדם נדיב, אני נותן לו ציון 5, מספיק בקושי. לא מגיע לו יותר מזה.

מה דעתך על סאגת הבחירות בקרית חיים?
זו למעשה מפא"י בהתגלמותה. יעל לפר-ביטון ואנשיה עשו "תרגיל מסריח" כאשר התפטרו ושברו את הכלים. הוועד הוא מוסד אנכרוניסטי שאבד עליו הקלח, אבל הצדק ייעשה אם איציק פיטרמן, שלמה אוחיון ומוטי בליצבלאו ינהיגו את הקריה.

נציגי הקריה במועצת העיר חיפה, סגן ראש העירייה בשכר, עודד דונייץ, ועו"ד אלי קולס, מייצגים נאמנה את התושבים?
בעיניי הם לא נציגים אותנטיים של קרית חיים. אני נציג יותר אותנטי מהם. אני עושה ואמשיך לעשות יותר מהם למען הקריה ותושביה. למעשה, לקריה אין היום ייצוג הולם במועצת העיר חיפה. מה דונייץ וקולס עשו למען קרית חיים? התושבים יודעים בדיוק מה הם עושים, ואין ספק שזה יבוא לידי ביטוי בבחירות הבאות.

מה דעתך על סוגיית עצמאות לקרית חיים?
אני בעד פיתרון יותר הולם: אוטונומיה עצמאית לקרית חיים ואפליה מתקנת, כלומר הזרמת תקציבים מעיריית חיפה לגוף עצמאי, בו יהיה ייצוג הולם לכל התושבים.

חברך הטוב גיורא פישר הצליח להיבחר לוועד.
גיורא פישר הוא המוהיקני האחרון בקריה, מנהיג אמיתי שתרם מעצמו שנים רבות למען הקריה ותושביה.

מה המסר שלך לתושבי קרית חיים?
אל תסתנוורו מעבודות ה"קוסמטיקה" של יונה יהב. אני מציע לכם לקחת את גורלכם בידיכם, להתנער מחיבוק הדב של עיריית חיפה ובבחירות הבאות להצביע עבורי לראשות העיר. אני מבטיח וגם מקיים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל