11 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

סדנת הקואצ'ינג הגדולה בבית יוזמות בחיפה


סדנת האימון הגדולה של הצפון נערכה בבית יוזמות בחיפה. היינו שם להתרשם, לטעום וליהנות

החודש נערך האירוע הגדול "טעימות אימוניות" של מכללת יוזמות במרכז ההדרכה החדש בחיפה. האירוע כלל 10 סדנאות שונות במשך יומיים מלאי תוכן ממגוון התחומים של עולם האימון. מדי יום הגיעו יותר ממאה איש מרחבי הארץ, מרמת הגולן ועד באר שבע, התקבצו לסדנאות השונות והעשירו את עצמם.

היה ניתן לראות שנעשתה השקעה רבה בהכנות לאירוע. החל מקבלת הפנים החמימה בכניסה ע"י הצוות, בפנים האוכל והשתייה זרמו עם מגוון טעמים מלוחים ומתוקים מבית היוצר של ניר אדרי מקפה גרג המקום היה מלא באנשים מחייכים שרק ציפו לסדנאות המרתקות.

מה היה לנו שם?

בערב יום חמישי קבוצת יוזמות נתנה כבוד ובמה לבוגרים שלה. היה לנו שם סדנא באבחון על פי צבעים של אסתי כהן. גיא נמרוד הסביר על הפיזיולוגיה של המצוינות בעזרת מצגת מרהיבה ומלאת השראה. שלמה כתראן, לשעבר סגן נשיא פיליפס העולמית סיפר לנו על עולם האימון בעולם העסקים. טליה המאירי ישי מילאה את הסדנאות שלה בNLP. עוזי בראל, מאמן ומכור נקי העביר סדנא בנושא 12 הצעדים כשיטת אימון 3 פעמים באותו הערב כאשר משתתפי הסדנא כל פעם לא רצו שיגמר הזמן שלה. ועוד..

את הבוקר שלמחרת העבירו המנחים הבכירים של קבוצת יוזמות. התחלנו בסדנא המיוחדת של ענת הבר בנושא מנדלות באימון. עו"ד מייקל בן דוד העביר סדנא בנושא תקשורת בינאישית אפקטיבית והמנהלת המקצועית שרי קראוס העבירה לנו סדנא בנושא קוד התדר האנושי.

למרות שמרבית הסדנאות היו מלאות בתפוסה מלאה ומעבר, היה תמיד נוח ונעים. בכל הפסקה חיכה לאורחים מגשים מלאים בכל טוב ותמיד היה עוד. בהתאם לארגון המופתי, המשתתפים לא יצאו עם ידיים ריקות וקיבל כל אחד עץ שפע או אושר קטן לקחת איתו הביתה.

במהלך סוף השבוע עמוד הפייסבוק של קבוצת יוזמות התמלא בהמון מחמאות ותשבחות של אנשים אשר השתתפו באירוע וגם כאלו שלא.

"לפני מספר חודשים חלמתי על האירוע הזה" מספר לנו תמיר פלג, מנכ"ל ומייסד קבוצת יוזמות "אני תמיד מאמין שחלומות צריך להגשים. ישבתי עם שרי קראוס והצוות הנהדר שיש לנו כאן ותכננו לפרטי פרטים את האירוע. היה מדהים לראות את הבית שלנו מלא באנשים שמחים ומחייכים. הכי נהדר שרגעים כאלה ואנשים כאלה נותנים לנו טעם של עוד. אני מבקש לנצל את הבמה הזאת גם להודות לכל האנשים שלקחו חלק באירוע המדהים הזה."

"היה טעים בכל המובנים" סיפרה לנו דבורה הרץ, בוגרת קבוצת יוזמות שהגיעה להשתתף בסדנאות "נחשפנו לתחומים חדשים שהייתי רוצה ללמוד לעומק והיה פשוט כיף ומרענן, למדתי המון."

"מבחינה ארגונית, פרגון וחיבוק גדול. מבחינה מקצועית מרחיב אופקים עם טעם של עוד" אמרה לנו דורית שפרבר, המנהלת לשעבר של חטיבת ביניים על יסודי משגב.

שאול וולפסון היה ואמר "בתור מאמן של ילדים ונוער כיף להגיע למקום שמעניק את מלוא הכלים בכל התחומים בשבילי להתפתח ולהעשיר את הידע אשר נלמדים באהבה ואיכפתיות ורצון נטו בשבילי להצליח. ההתנסות כאן בסדנאות לימדו אותי להיכנס לנעליים של המתאמן."

מה נגיד לכם, לנו היה כיף גדול, אנחנו כבר מחכים לאירוע הבא ונסע אליו, לא משנה איפה הוא יהיה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל