11 באפריל 2012

טורניר בינלאומי לכדורעף חופים ראשון מסוגו בישראל


כדורעף חופים הטכניון. צילם: רועי טל, One Frame

נבחרת צ'כיה זכתה במקום הראשון לנשים ובמקום הראשון (גברים) זכתה נבחרת גרמניה. בטורניר הבינלאומי השתתפו 14 זוגות נשים וגברים מחו"ל * נבחרת הטכניון זכתה באליפות אס"א (אליפות הסטודנטים) לגברים ואוניברסיטת חיפה זכתה בתחרויות הנשים * 650 טון חול שהובאו לצורך הטורניר לטכניון יועברו למפעלי מלט באיזור

Technion Challenge – טורניר כדורעף חופים בינלאומי ראשון מסוגו בישראל, הסתיים בטכניון, במסגרת אירועי 100 שנה להנחת אבן הפינה לבניינו ההסטורי.

בטורניר הבינלאומי השתתפו 14 זוגות נשים וגברים מחו"ל. במקום הראשון (נשים) זכתה נבחרת צ'כיה לאחר שגברה על נבחרת בלגיה ובמקום הראשון (גברים) זכתה נבחרת גרמניה לאחר שגברה על נבחרת ארה"ב.

באליפות אס"א (אליפות הסטודנטים) לגברים זכתה נבחרת הטכניון ולנשים- אוניברסיטת חיפה.

לצורך הטורניר הובאו לטכניון 650 טון חול, שיועברו עתה למפעלי מלט באיזור.

במהלך ימי הטורניר נהנו הסטודנטים בטכניון מהופעות של להקת הסלסה והמחול של הטכניון, מסיבת בריכה ומסיבת אוזניות. בנוסף, השחקנים מחו"ל סיירו בנצרת ובקיסריה.

שר המדע, פרופסור דניאל הרשקוביץ', אמר למתמודדים כי "כל הנחתה שלכם היא משוואה דיפרנציאלית" ועורר צחוק בקרב כל הסטודנטים שלו לשעבר.

נשיא הטכניון, פרופסור פרץ לביא, הזמין את כל המתחרים ללמוד בטכניון והודה למתחרים שהגיעו מחו"ל לחוג בדרך ספורטיבית עם הטכניון ביום חגו.

המשנה לנשיא ומנכ"לית הטכניון, ד"ר אביטל שטיין, אמרה: "אני מודה לכל המארגנים על אירוע ספורטיבי בינלאומי ייחודי, המתקיים בטכניון ביוזמת אגודת הסטודנטים. זו דרך נפלאה לציין מאה שנים להנחת אבן הפינה לטכניון, המוביל לא רק בהוראה ובמחקר, כי אם גם בעשרות פעילויות ספורט, תרבות ואמנות".הטורניר נערך בשיתוף עם איגוד הכדורעף ועיריית חיפה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל