11 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

קפה קפה קרית חיים – מכבד אנשים עם מוגבלות


אנשים טובים באמצע הדרך. איש העסקים רום ברוקנר

גולשים כותבים: בית הקפה "קפה קפה" ברחוב אח"י אילת פינת רחוב חומה ומגדל בקרית חיים מזרחית משמש דוגמה לשילוב ולמתן יחס מכבד לאנשים עם מוגבלות. המקום נמצא לא הרחק מ"בית קסלר", ביתם של אנשים עם צרכים מיוחדים מורכבים ולקויות פיזיות קשות. מיום הקמתו, בית הקפה מהווה אבן שואבת לדיירי "בית קסלר", אשר מגיעים אליו "רגלית" בעזרת כיסאות הגלגלים הממונעים שלהם ומתקבלים בחום. המעבר לרחוב אח"י אילת נעשה לאחרונה אף קל ונגיש יותר הודות לשביל שנסלל מ"בית קסלר" על ידי עיריית חיפה במעורבות פעילה של עמותת נגישות ישראל.

מנהל בית הקפה רום ברוקנר דאג לבניית שירותים נגישים במקום ואף את המסעדה האיטלקית בבעלותו אשר נבנית בימים אלו בסמוך – הנגיש לחלוטין. כחלק מה"אני מאמין" שלו, רום השתתף באופן פעיל ביום המודעות הארצי לחניות נכים, אשר התקיים בחודש אוקטובר; הוא דאג כי במסעדה תיתלנה כרזות ויחולקו פליירים וסטיקרים של נגישות ישראל תחת המסר "לא נכה – אל תחנה!". היחס המיוחד לאנשים עם צרכים מיוחדים איננו מפתיע, לאור העובדה כי סבו וסבתו של רום, נחמיה ומרגלית גרנות, הינם חברים פעילים ותורמים מזמנם לקהילה הנגישה בקרית ביאליק.

אין דבר שימחיש יותר את הפתגם אודות התפוח שאינו נופל רחוק מהעץ!

הדברים נשלחו לקריות באינטרנט על ידי ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי.
מנהלת פרויקטים צפון – עמותת נגישות ישראל (ע"ר),
חברת מועצת העיר קריית ביאליק
וחברת מועצת המנהלים בעמותות "אתגרים" ומפר"ש בגליל.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל