16 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מדורגי זיו – הדירות המיוחדות של שכונת משכנות אמנים


דירות מיוחדות עם מרפסות גדולות הפונות אל פארק ירוק. מדורגי זיו (הדמיה)

פרוייקט יוקרתי נוסף מבית היוצר של חברת "זיו נכסים וקבלנות", יצא לדרך עם 22 יח"ד מדורגות הפונות אל פארק ירוק. במקביל, בפרוייקט "זיו טאואר" (המגדל העגול), יצקו את הגג האחרון, ולראשונה בקריות, ניתן לצפות בסיור סביב ה"מגדל" באמצעות מסוק דרך אתר האינטרנט של החברה
מאת: עיתון חדשות הקריות 

האביב נושק פעמיים לחברת הבנייה הוותיקה, "זיו נכסים וקבלנות". לאחר מכירת 50 הדירות הראשונות ב"מגדל העגול" בקרית מוצקין, התפנה היזם, יואב זיו, לצאת עם פרוייקט ייחודי נוסף, "מדורגי זיו", בשכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין, בו ייבנה בניין מדורג בן 22 דירות, שכולן דירות מיוחדות עם מרפסות גדולות הפונות אל פארק ירוק.

ב"מדורגי זיו" ייבנו דירות קרקע במיפלס אחד עם גינה, דירות 4 ו-5 חד' עם מרפסות של 50 מ"ר, דירות ענק של 6 חד' במיפלס אחד, 175 מ"ר + 60 מ"ר מרפסות, ופנטהאוזים 5 חד' עם 80 מ"ר מרפסות. כמיטב המסורת של חברת "זיו נכסים וקבלנות", יישמר סטנדרט הבנייה הגבוה שמלווה את החברה מאז קיומה.

גולת הכותרת בפרוייקט "מדורגי זיו", הינה המרפסות הגדולות הפונות אל פארק ירוק, והתיכנון הייחודי של כל דירה ודירה. כך למשל, בדירות ה-5 חד' ומעלה, בנוסף לסוויטת ההורים, ייבנה חדר עצמאי נוסף, היכול לתפקד כיחידה עצמאית לבן בוגר, עם שירותים ומקלחת פרטית.

בימים אלה נמצאת חברת "זיו" בשלבים האחרונים לקבלת היתר הבנייה, ובשל כמות הפונים הרבה, עוד בטרם פירסום הפרוייקט, החלה החברה לצאת בהרשמה מוקדמת, כך שכל רוכש שירצה להבטיח לעצמו דירה בפרוייקט, יוכל לבצע הרשמה, וכך להבטיח את מקומו ב"מדורגי זיו".

עד היום, מניסיונה של חברת "זיו נכסים וקבלנות", כל מי שקנה דירה על הנייר בטרם החלה הבנייה, הרוויח בשלבים מאוחרים יותר, כאשר מחירי הדירות עלו משמעותית. בבחינת ראשון זוכה, שני בוכה.

ההרשמות ל"מדורגי זיו" לא יתבצעו בשטח האתר, אלא במשרד המכירות שממוקם בדירה לדוגמא ב"מגדל העגול", הנבנה בסמוך לקאנטרי "ספורטלי" בשכונת נוה גנים.

לפרטים נוספים אודות "זיו טאואר" לחצו כאן
לפרטים נוספים אודות "מדורגי זיו" לחצו כאן 

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל