17 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מחדל מתמשך בקרית אתא: הורים דורשים פינוי בית ספר


מחדל מתמשך בקרית אתא: הורים דורשים פינוי בית ספר

הורים לתלמידים בבית ספר הממלכתי דתי "נועם" בשכונת קרית בנימין בקרית אתא קיימו השבוע (ב') הצבעה באשר להעתקתו של בית ספר למקום אחר וזאת לאחר שדוח של משרד החינוך קבע, כי במקום מפגעים רבים המסכנים את חיי התלמידים והמורים – כך דווח ברדיו חיפה. כ-60 אחוז מהורי תלמידי בית הספר השתתפו בהצבעה. סך הכל הצביעו 113 הורים, מתוכם 107 תמכו בהצעה להעתיק את בית הספר למקום אחר, שניים התנגדו וארבעה נמנעו.

מילקה, אם לילד בבית הספר, אמרה ל"רדיו חיפה", כי ההורים שלא הגיעו הפסידו את האפשרות להשפיע. לדבריה, אלו הורים שהרימו ידיים ולא מאמינים בעירייה או במשרד החינוך.

לפי הדוח, בחצר המוסד יש מפגעים רבים (מהמורות ובליטות, צנרת ואלמנטי מתכת ובטון). מבנה המוסד עם ליקויי תשתית. "יש לתת את הדעת ולטפל בנושא נפילת ענפים (אקליפטוס) בחצר המוסד – במהלך הבדיקה נראו 3 – 4 ענפים די כבדים העלולים לגרום לפגיעה קשה. בחצר המוסד ישנה בעיית אי ניקוז קשה".

בעיריית קרית אתא מפנים את הטיפול בנושא למשרד החינוך: "אנו פועלים ותומכים בדעת ההורים" נמסר מהעירייה. "במידה ומשרד החינוך קובע כי מדובר במבנה לא ראוי על משרד החינוך להעמיד את התקציב הנדרש לבניית בית ספר חדש. העירייה מצידה תעמיד במהירות קרקע לטובת הקמת בית ספר לאוכלוסיית התושבים. מדובר במבנה מיושן ועל משרד החינוך לפעול במהירות בעניין זה".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "אחריות לטיפול בליקויי הבטיחות ותחזוקת בית הספר, חלה על הרשות המקומית. משרד החינוך ערך בדיקה בטיחותית מקצועית בבית הספר ואכן נתגלו ליקויים בבית הספר, שיש צורך לטפל בהם מיידית, חלק מהליקויים ניתן היה לטפל בהם תוך כדי לימודים וחלקם במהלך החופשות ( טיפול בתשתיות וכו' ). יש לציין כי אנשי המקצוע של המשרד לא זיהו ליקויי בטיחותי חמור המצדיק הפסקת לימודים. הגורמים המקצועיים במשרדנו יערכו בדיקה נוספת בבית הספר על מנת לבדוק את יישום תיקון הליקויים המופיעים בדו"ח. בלי קשר לאמור לעיל, בקשות בינוי יש להגיש כמקובל למינהל הבינוי במשרדנו".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל