19 באפריל 2012

"במקום להזמין הרכב שגדל בעיר, מבזבזים על אנריקו מסיאס"


"למה להקת KYD (קרית ים ד') מופיעה בערב יום העצמאות ביקנעם ובנצרת עילית אבל לא בקרית ים?". המעריץ צחי מזרחי

צחי מזרחי, בן 25 מקרית ים, שמגדיר את עצמו כמעריץ מושבע של הרכב המוסיקה KYD, זועם על עיריית קרית ים כי לטענתו איננה מפרגנת לאומנים שגדלו בעיר: "לא יכול להיות שיביאו זמר מצרפת בעלות של מאות אלפי שקלים אבל לא יזמינו לבמה את הלהקה שמזוהה הכי הרבה עם העיר" * עיריית קרית ים: "לצערנו לא כל הזמנה של העירייה נענית בחיוב"
מאת: מורן גרינברג 

"זה פשוט ביזיון שהרכב המוסיקה המצליח KYD שראשי התיבות שלו 'קרית ים ד', שעושה כבוד לקריה בכל רחבי המדינה ואף הופיעו מספר פעמים בחו"ל, לא יוזמנו לחגיגות ערב יום העצמאות והחגים השונים בעיר", אומר מזרחי, "אני ממש לא מבין את ראשי העירייה, מה הם לא מחוברים לתושבים? מבדיקה באתר שלהם, ראיתי ש-KYD מופיעים בערב יום העצמאות ביקנעם ובנצרת עילית. אני כבר לא מדבר על כך שהם הופיעו בעבר בעיר הנוער בחיפה, בצובחוץ בקרית חיים ובערים רבות בארץ".

"חבל שהעיר שהכי מזוהה עם ההרכב לא מפרגנת ומעדיפה להשקיע מאות אלפי שקלים באומנים חיצוניים. אנריקו מסיאס? את מי הוא מעניין. אני לא מבין למה אם אני רוצה להנות מהופעה של ההרכב האהוב עליי, גם אני וגם הם צריכים לנסוע ליקנעם? או לנצרת עילית? מעבר לעובדה כי מדובר באחד ההרכבים המוכשרים שהיו לנו – כנראה שבעיריית קרית ים לא חושבים כל כך על תושבי העיר".

שרון בידר, נוי ורולי אייזן. הרכב KYD

היסטוריה של להיטים: מיליוני צפיות ביוטיוב

KYD נוסדה בשנת 2001 בקרית ים ד' וחברים בה שרון בידר, ישראל (רולי) אייזן ונוי אייזן, שהם האח והאחות הצעירים של ארז אייזן מ"אינפקטד משרום". בידר, אייזן ואייזן משלבים היפ הופ ואלקטרוני עם סאונד מיוחד, מופיעים במועדונים ברחבי הארץ וכבר הספיקו לשתף פעולה עם סאבלימינל, הצל, כלא 6, אקסום, שי 360, אילן בבילון, דנידין ועוד. להרכב היסטוריה של להיטים והצצה בעמוד היוטיוב שלהם מגלה מיליוני צפיות.

"ההרכב שבו מדובר מוכר היטב לעירייה ואף הוזמן לא אחת"

מעיריית קרית ים נמסר ל-קריות באינטרנט: "המתלונן מתפרץ לדלת פתוחה. ההרכב שבו מדובר מוכר היטב לעירייה ואף הוזמן לא אחת ואף הופיע לא אחת באירועים עירוניים ממלכתיים. לצערנו לא כל הזמנה של העירייה נענית בחיוב שכן הופעת אמנים תלויה בראש ובראשונה בלוח הזמנים של ההופעות שנקבעו לו ואשר לא חופף תמיד את צרכי המזמין.בכל מקרה ברור שהעירייה ותושבי העיר ישמחו לארח ולשלב את ההרכב על הבמה ובמסגרת האירועים העירוניים בהזדמנות הראשונה שבה יתאפשר הדבר".

ראובן דרעי, מנהלה של KYD, מסר לקריות באינטרנט: "לכבוד הוא לנו שמעריצים רוצים להנות מהופעה של הרכב KYD. לו"ז ההופעות שלנו עמוס מאוד הן במועדונים והן בבמות הבידור ברחבי הארץ. בערב יום העצמאות הקרוב יופיע ההרכב בערים יקנעם ונצרת עילית ובחודש הבא בפסטיבל הסטודנט בטכניון – הציבור מוזמן".

מספיק טובים בשביל עיר הנוער, צובחוץ ואין ספור אירועים ברחבי ישראל אבל לא בשביל העיר שהיא חלק משמה? הרכב KYD מקפיץ עשרות אלפי בני נוער באירועי עיר הנוער בחיפה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל