1 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חוגגים אירוע? תכירו את התקליטנים המובחרים בצפון


כולם יודעים שמוסיקה עושה את האירוע, בחירת תקליטנים לחתונה צריכה להיעשות בחוכמה, הכנו עבורכם רשימה של חמישה תקליטנים מובחרים בצפון (בסדר אקראי) המתמחים במוסיקה לחתונה או לכל אירוע אותו תחגגו. מזל טוב!

DJ Phil Lerner – הקול שמאחורי האירוע

DJ פיל לרנר בעל רזומה של 8 שנים בעולם המוסיקה ובעל ידע עצום במגוון רחב של סוגי מוסיקה. פיל מנחה בשפה העברית והרוסית. DJ פיל לרנר החל את דרכו בסצינת המועדונים והדאנס בארים מהמובילים בצפון ומגיע בשיאו לאירוע שלכם! DJ פיל לרנר עם יכולת קריאת קהל נדירה ומגיש כל אירוע כאילו היה אישי שלו… לפרטים נוספים.

Dj Shay Nisim – כשאהבה ומוסיקה נפגשים

DJ שי ניסים מביא איתו את האומנות החדשה בעולםהמוסיקה ומזמין אתכם להסחף איתו אל עולם צבעוני ומגוון של אירועים. שי התחיל את דרכו בעולם המוסיקה בגיל צעיר מאוד ,כשלמד מוסיקה באופן מקצועי. במהלך השנים מצא את עצמו נמשך ומתאהב בעולם המוסיקה, היצירה וה-DJ. במשך השנים ניגן שי לצד הטובים ביותר בתחום האירועים, חתונות ומועדונים ובכך צבר ניסיון שאין לו תחליף. שי מאמין שאירוע מוצלח מתחיל בהתחשבות ובהקשבה לרצונות הזוג, קריאת הקהל והובלת הזוג מרגע ההכירות, בניית הארוע בכל מהלכו ועד כיבוי האורות. לפרטים נוספים.

Dj Eli Roash – זה הכול על מוסיקה

Dj אלי רואש – הוא לא עוד תקליטן… הוא אמן ויוצר בתחום המוסיקה. אלי רואש הוא מוסיקאי המשלב את כל אלה להופעה מושלמת. השליטה והוירטואוזיות במערכת לצד מוסיקה עדכנית הכוללת אפקטים מוסיקליים יוצרים יחד חוויה בלתי נשכחת. השילוב במעברי המוסיקה, מיקסוס מושלם, המוסיקה העדכנית והתאמתה לקהל מגוון יוצרים אירוע מיוחד. Dj Eli Roash – מפעיל את הציוד המתקדם בתחום המוסיקה לאירועים וכולל ציוד לביצוע מיקסוסים הכוללים אפקטים, כלי הקשה אלקטרוניים וקלידים. לפרטים נוספים.

DJ אופיר אוחיון – לאירועים ברמה אחרת

DJ Ofir Ohayon הינו די.ג'יי ומפיק אירועים ברמה אחרת, הוא אחד התקליטנים המובילים בצפון הארץ. בתחילת דרכו תקלט במסיבות נוער, במועדונים ובמלונות, ובמהלך הזמן רכש ניסיון ומומחיות בכל סגנונות המוזיקה. בהמשך החל לתקלט באירועים ובתוך זמן קצר הפך לתקליטן מוביל ומצליח מאוד. אופיר הינו דמות בעלת שמחת חיים, חי את האירוע כל פעם מחדש. אופיר אף ידוע כמפיק אירועים חזק ובולט בתחום, מתמחה בהפקת אירועים מיוחדים ומרהיבים, בשילוב מגוון אלמנטים ומופעים ליצירת חוויה בלתי נשכחת! כיום מחזיק אופיר ציוד מהמשוכללים בצפון. לפרטים נוספים.

DJ יניב הדר – לא זזים מהביט

יניב הדר הוא סולן הרכב הדאנס SHAKE ושדר רדיו עם עבר רדיופוני ארוך. החל את דרכו כקלידן וסיים קונסרבטוריון למוסיקה בהצלחה. בחזקתו אולפן הקלטות להפקת תשדירי פרסום לרדיו ולטלוויזיה.יוצר מוסיקה וגרסאות שמע בקו צעיר, בעל ראיונות קריאטיביים בכל הנוגע לתחום האירועים, מתקלט באירועים עסקיים ופרטיים בארץ ולקהילה היהודית בחול. לפרטים נוספים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל