8 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

ביום חמישי: הפתיחה של רשת 'לברטוריו די פסטה' האיטלקית


רונן נימני, הבעלים של הרשתות קפה־קפה ולחם ארז, התרחב מתחום בתי הקפה לעסקי המזון האיטלקי. נימני רכש את רשת הפסטה בר האיטלקית "לברטוריו די פסטה" – והשבוע, ביום חמישי הקרוב (10.5) בין השעות 19:30-21:00 תתקיים הפתיחה הרשמית של הסניף הקרייתי שעל ציר אח"י אילת בקרית חיים, סמוך לסניף "קפה קפה". בקרוב ייפתח סניף נוסף של הרשת בנמל תל-אביב ובעתיד הרחוק יותר מתכוון נימני לפתוח עשרות סניפים. כיום פועלים שני סניפים נוספים של לבורטוריו די פסטה – אחד ברחוב החשמונאים בתל אביב והשני ברחוב תובל ברמת גן.

בואו להיות חברים של 'קריות באינטרנט' גם בפייסבוק

"כולנו אוהבים פסטה". איש העסקים רום ברוקנר

הרשת מציעה מנות פסטה איכותית המיובאת מאיטליה. היא פועלת בקונספט של בר מזון מהיר, המתבסס בעיקר על טייק אווי. הסניף הקרייתי כאמור, צפוי להיפתח לאחר חג הפסח, על ציר הבילויים והמסעדות אח"י אילת בקרית חיים.

"כולנו אוהבים פסטה", אומר ל'קריות באינטרנט' איש העסקים רום ברוקנר, זכיין הסניף הקרייתי של הרשת האיטלקית ומבעלי "קפה קפה" סניף אח"י אילת, "אבל כל אחד אוהב אותה בצורה קצת אחרת… 'לברטוריו די ספטה' כבשה כבר את תל אביב ועכשיו תגיע גם לקריות".

איך זה עובד?
"הכל פשוט כמו ABC", אומר רפי קרן שותפו של ברוקנר בסניף הקרייתי, "לכם נותר רק לבחור. A – עשרה סוגי פסטות איטקיות טריות; B – עשרה סוגי רטבים איטלקיים איכותיים; C – עשר תוספות עשירות לפסטה. חשוב לציין שכל פסטה נעשית על המקום לאחר הזמנת הלקוח".

לברטוריו די פסטה משלבת את 3 האלמנטים הכי חשובים במזון. רפי קרן, מבעלי הסניף הקרייתי

למה שתושבי הקריות יגיעו לאכול דווקא אצלכם?
"כי לברטוריו די פסטה משלבת את 3 האלמנטים הכי חשובים היום במזון", אומר לקריות באינטרנט רפי קרן מבעלי הסניף קרייתי, "אלמנט א: איכות המוצר:הפסטות הינן פסטות טריות המיוצרות מאיטליה במיוחד עבור לברטוריו די פסטה במגוון מילויים טעמים ורטבים מיוחדים ממש כמו באיטליה. אלמנט ב: טריות ומהירות, כל תהליך הכנת  המנה מתבצעת מול עיני הלקוח הזמן מקסימלי של עד 5 דקות שמתאים לכל סוגי הלקוחות, לשבת לקחת ולעשות הזמנת משלוח. אלמנט ג: מחיר – לברטוריו די פסטה פסטה מעניקה לכם מוצר בסטנדרטים איטלקיים ברמה הגוהה ביותר במחיר שמתאים לכל כיס".

– יום חמישי, 10.5.2012, 19:30-21:00 – הפתיחה הרשמית. מומלץ.


שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל