11 במאי 2012

קטטה המונית בחוף ים בחיפה: שוטר נכח במקום אך לא התערב


שוב אלימות מסוכנת בחוף הים ושוב התנהלות שוטרים מעוררת תמיהה: שוטר שנכח בתגרה המונית בחוף ים בחיפה בשעות הצהריים (ו) לא התערב במהומה וטען כי "זה לא האזור שלו" – כך מדווחת הכתבת טלי ליבמן ב"רדיו חיפה". נצ"מ משה כהן: השוטר הזעיק תגבורת ופעל נכון

בסופו של שבוע בו תדמית המשטרה נפגעת קשות, מעלה המקרה שאירע היום (ו') באחד מחופי הים של חיפה בשעות הצהריים תמיהה ואף יותר מכך בהתייחסותו של מפקד תחנת חיפה, ניצב משנה משה כהן, לאירוע.

קטטה המונית שהתפתחה בחוף הקשתות בדרום חיפה הסתיימה למרבה המזל רק בשני פצועים באורח קל. עדי ראייה סיפרו לכתבת "רדיו חיפה" כי ניידת משטרה ובה שוטר נכחה במקום, אך הוא העדיף שלא להתערב וצפה מהצד בתגרה האלימה.

כשפנו מספר מתרחצים לשוטר שיעשה דבר מה, אמר להם השוטר כי "אין זה אזור הפעולה שלו" וכי הוא הזמין תגבור. מפקד תחנת חיפה, נצ"מ כהן אמר בתגובה לשאלת "רדיו חיפה" על הטענה המוזרה של השוטר, כי "מדובר היה בניידת ובה שוטר מתחנת טירת כרמל ולכן הזעיק ניידות מתחנת חיפה".

"השוטר פעל כשורה כשלא התערב בנעשה שכן אינו אמור לסכן עצמו כשהוא לבדו. הוא מתצפת בנעשה ומזמין ניידות. שוטרים לא אמורים להתאבד", אמר נצ"מ כהן.

אילן מקרית ביאליק, שנכח בחוף, אמר לקריות באינטרנט: "לא ייתכן ששוטר יפחד להתערב בקטטה. אז מה מצפים שיעשה אזרח מן השורה שנמצא במקום? פשוט אבסורד".

אנשי מד"א טיפלו בשני נפגעים באורח קל. אגב, עד שהגיע התגבור מתחנת חיפה, כבר נעלמו כל המעורבים בקטטה מהשטח.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל