12 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הפועל חיפה נשארה בליגת העל: המאמן טל בנין עוזב


הודה לאוהדים והודיע על עזיבתו. טל בנין

עונה לא פשוטה עברה על קבוצת הפועל חיפה. האדומים מקרית חיים הגיעו למחזור האחרון כאשר הם נלחמים נגד ירידת ליגה. פתיחת עונה די גרועה, מאמנים שהתחלפו ועוד לא דיברנו על הקטטה המתוקשרת.

גם הערב (שבת) הם ירדו למחצית בפיגור מול הפועל פתח תקווה אך ידעו להפוך את התוצאה, לנצח 1:2 ולהבטיח שגם ב-2012/13 הם יהיו בליגת העל.

האדומים היו זקוקים רק לנקודה בכדי לשרוד, אך בדקה ה-29 הקבוצה של גילי לנדאו התקיפה ועלתה ליתרון משער של אוראל אדרי אחרי טעות של גולן חרמון.

כנראה שמהמאמן טל בנין שטף את שחקניו בחדר ההלבשה וחילוף מוצלח שהכניס למשחק את את ולדימיר גלושצ'ביץ', שהבקיע 2 שערים בשלוש דקות (53, 50) וקבע 2:1 להפועל חיפה. עד לסיום פתח תקווה ניסתה להשוות, אך ללא הועיל. להתראות בליגת העל גם בעונה הבאה!

טל בנין: "אני עוזב את הפועל חיפה"

הדרמה האמיתית החלה לאחר סיום המשחק, כשטל בנין, שהגיע לקבוצה כשעוד היתה מתחת לקו האדום, התרגש מאוד בסיום, ופתח את המחלוקת שהיתה לו עם יואב כץ הבעלים במהלך השבוע האחרון: "כשהגעתי במחזור ה-13 הקבוצה היתה מרוסקת, לקחתי סיכון גדול", סיכם בנין את העונה כשדמעות בעיניו, "מאותו רגע עשינו מסע וניצחנו קבוצות גדולות. אני גאה בשחקנים, היה לי ביטחון בהם במשך כל הדרך וזה הישג גדול שלהם. אני לא יודע אם אשאר. מה שקורה זה לא דרכו של רובי שפירא. הפועל חיפה זו מערכת שגדלתי בה, אבל קרו דברים שלא צריך שייקרו וקשה לי כשאני לא יכול לפעול בדרך שלי. אני יודע מה אני שווה, וגם אם לא קיבלתי פידבק מהבעלים קיבלתי אותו מהאוהדים, וזה הכי חשוב לי".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל