14 במאי 2012

הישגי עובדי חברת החשמל בצפון במשחקי המחוזיאדה ה-23 באילת


נבחרת האופניים של עובדי חברת החשמל מרחב צפון

יו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת החשמל, יעקב דבידה אשר נטל חלק פעיל כמאמן קבוצת הכדורגל, בירך את הספורטאים על ההישגים בתחרויות והביע את צערו על מותו הפתאומי של השופט ישראל קמיני ז"ל במהלך המחוזיאדה

באולינג:

– קבוצת הבאולינג של עובדי חברת החשמל בחיפה, זכתה במקום ראשון דרג על. על סגל הקבוצה נמנים: יצחק (צ'יקו) דקל, רפי סעדון, אפרים בר און (גמלאי), מישל אמויאל, אילן פחימה.

– קבוצת הבאולינג של עובדי חברת החשמל בתחנת הכוח מאור דוד, זכתה במקום הראשון בדרג ג'. על סגל שחקני הקבוצה נמנים: דוד בורה, משה דהאן, שלמה מזרחי, יושבא איפראימוב.

– השחקנית מירב וינברג זכתה במקום הראשון מבין הנשים בממוצע האישי.

כדורגל:

– יו"ר הוועד הצפוני של עובדי חברת החשמל, יעקב דבידה אימן את קבוצת עובדי חברת החשמל בחיפה בכדורגל, במוקדמות ניצחה קבוצת עובדי חברת החשמל את קבוצת עובדי הרכבת בתוצאה 2:4 אך סיימה במקום שני לאחר שנוצחה במשחק הגמר ע"י עובדי הדואר בתוצאה 3:0.

אופניים:

– קבוצת עובדי חברת החשמל, סיימה במקום שני קבוצתי.

– בקטגוריית כללית מבין 54 רוכבים סיים יוני רייש במקום השני.

– בקטגוריה 40-49: זכה יוני רייש במקום הראשון.

– בקטגוריה 59-50: מקום ראשון – אורי ארבל, מקום שני – רפי שפר ובמקום השלישי – דני ליקבר.

– בקטגוריית הנשים: מקום ראשון – גלי אברג'ל.

קבוצת רוכבי האופניים של עובדי חברת החשמל בצפון, זכתה בסה"כ ב- 7 גביעים.

טניס:

– קבוצת הטניס של עובדי חברת החשמל בחיפה סיימה במקום השלישי לאחר ניצחונות על קבוצות רפא"ל והנמל והפסד לקבוצת צים. על סגל שחקני הקבוצה שאותה מנהל יעקב ממן, נמנים: קובי ציון, שי שני, דוד בן נתן (גמלאי).

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל