15 במאי 2012

בקריות נושמים לרווחה: מותר לרחוץ בחופים


חוף קרית חיים (צילום ארכיון)

לאחר שפסקה הזרמת הביוב למימיו של הים התיכון בחוף קרית חיים וחוף קרית ים, הודיע היום (שלישי) משרד הפנים על פתיחה מחודשת של חופי הרחצה בקריות.

יותר משתי יממות לאחר שמי ביוב רבים, ששייכים ככל הנראה לקרית מוצקין, הוזרמו לים – נמצאו בדיקות המים תקינות.

ממשרד הבריאות נמסר: "תוצאות הדיגום היו תקינות והזרמת הביוב פסקה. משרד הבריאות מסיר אזהרתו מלרחוץ בחופים אלה וימשיך במעקב".

הגולשים זועמים: "כל העירייה ביוב וגם הים"

התושבים בקריות זעמו בעקבות הודעת משרד הבריאות. אלי גולדמן, שמגיע לעיתים קרובות לרחוץ בחוף קרית חיים ושמע על הודעת משרד הבריאות בתחילת השבוע, אמר: "זה לא כשל ראשון בקרית מוצקין. כזכור לכם לפני תקופה לא ארוכה התושבים נאלצו לשתות מים ממיכליות שפוזרו ברחבי העיר כאילו מדובר ביישוב בדואי בנגב. התקלה הקודמת נמשכה מספר ימים וגם זו. הגיע הזמן שהאחראים ישלמו על המחדלים האלו ושתושבי מוצקין יבדקו מי באמת דואג להם ומי לא".

יאיר הס כתב: "מה כבר חדש, כל הזמן מרגישים כאילו שוחים בשמן בחופים של הקריות. עכשיו הוסיפו גם חרא, מי שנהנה כאן שיבושם לו". אלינור נועם לעומת זאת הדגישה כי גם כך היא מבלה בחופים מחוץ לאזור הקריות: "מה זה משנה, גם ככה כולם בחוף הקשתות".

אלון רוטמן היה תוקפני יותר: "לתשומת לבכם אתם חסרי אחריות ברמות שאין לתאר. מה זה הדבר הזה כל 3-4 חודשים יש "תקלה" בביוב מה זה השטויות האלה. נשבר כבר מזה תתחילו לעשות שינוי בים זה בלתי אפשרי".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל