15 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

בית ספר בחיפה מתאבל על הקמת מדינת ישראל – העירייה מתעלמת


בית ספר (צילום ארכיון)

רדיו חיפה: בית הספר הערבי המקיף שיזף אלמותנבי בחיפה השבית היום (שלישי) את הלימודים בשל יום הנכבה המצוין ע"י ערביי ישראל הרואים בהקמת מדינת ישראל – אסון. בעיריית חיפה המממנת את המוסד לא ממהרים לטפל בנושא או לגנות אותו. גורם בכיר בעירייה אף הפציר במערכת רדיו חיפה שלא לעסוק בנושא

בית הספר הערבי המקיף שיזף אלמותנבי בחיפה משבית היום את הלימודים בשל יום הנכבה המצוין ע"י ערביי ישראל הרואים בהקמת מדינת ישראל – אסון – כך פורסם ב"רדיו חיפה".

לפני שנה אושר בכנסת חוק יסודות התקציב, ולפיו יוכל שר האוצר להפחית מתקציבו של גוף מתוקצב או גוף נתמך סכומים של עד פי 3 מההוצאה שהוציא, אם היא במהותה ציון יום העצמאות או יום הקמת המדינה כיום אבל.

בית הספר אלמותנבי שעושה כך בדיוק נתמך ומתוקצב ע"י עיריית חיפה, אך שם מעדיפים להתעלם מההשבתה והסתפקו בתגובה מתחמקת האומרת כי הורו למנהלי בית הספר לקיים את הלימודים באם התלמידים יגיעו.

גם במשרד החינוך לא מזדעקים נגד ההשבתה המקוממת נגד מדינת ישראל ומנהלת מחוז חיפה במשרד החינוך, רחל מתוקי, אמרה כי משרד החינוך אוסר עליה להגיב בנושא.

מחזיק תיק החינוך בעיריית חיפה, ישראל סביון, נדהם לשמוע על ההשבתה ואמר כי אם מדובר ביוזמה של המנהל עצמו, יש לפטר אותו מתפקידו לאלתר. "מי שרוצה לעסוק בפוליטיקה, שילך לפוליטיקה", אמר סביון בזעם ל"רדיו חיפה" והבטיח להעלות הנושא לדיון דחוף.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל