16 במאי 2012

פרסום ראשון: ג'ובאני רוסו פותח בית ספר לכדורגל בקרית ים


בית ספר לכדורגל. ג'ובאני רוסו

כוכב העבר האגדי של הפועל חיפה, מכבי חיפה ונבחרת קרואטיה, ג'ובאני רוסו, פותח בקרית ים, בית ספר לכדורגל ראשון מסוגו בקריות, אשר אמור לגלות ולטפח את ילדי האזור מגיל 6-21.

ביום ראשון הקרוב יערך טקס החתימה הרשמי לקראת השקת בית הספר, על ההסכם מול כוכב הכדורגל יחתום מטעם עיריית קרית ים, ראש העירייה שמואל סיסו.

ל"קריות באינטרנט" נודע, כי בית הספר יתנהל ככל הנראה באצטדיון הכדורגל החדש והמשופץ של העיר הנמצא בצפון הקריה ואשר "ננטש" לפני עשר שנים.

יעניק יעוץ עסקי ויטפל בקמפיין השיווק. אבנר מכטינגר

רוסו הבטיח כי בית הספר שבניהולו יפעל בפיקוח והדרכה צמודים ואישיים שלו כאשר לצידו יאמנו את הילדים מאמנים מקצועיים בעלי שם וניסיון: "אני אוהב ילדים והקמת בית ספר לכדורגל היה תמיד אחד החלומות שלי. אני נמצא בקשר עם מחלקות נוער של מספר מועדונים מובילים באירופה והשאיפה שלי היא להקים בקריה ב"יס ברמה אירופית גבוהה. קיבלתי הצעות רבות מראשי ערים בכל הארץ לפתוח בית ספר לכדורגל אבל לאחר שיחות ארוכות עם ראש העיר שמואל סיסו שתמך ברעיון, החלטתי שקרית ים תהיה עבורי המקום הנכון. אני מאמין שבתוך מספר שנים יהפוך 'בית הספר לכדורגל ג'ובאני רוסו למוביל בארץ'".

ראש העיר שמואל סיסו, אשר ניהל במשך תקופה ארוכה את המגעים מול כוכב הכדורגל אמר לקריות באינטרנט: "בית הספר לכדורגל הוא בשורה ספורטיבית לקרית ים ולכל תושבי האזור. תמיד הבטחתי לחדש את פעילות הכדורגל ולהרחיב את פעילות הספורט העירונית ובית הספר הזה הוא מבחינתי הגשמת חזון". סיסו הביע את בטחונו כי בית הספר יהפוך לאבן שואבת לילדים מכל האזור הרואים בכדורגל את עתידם הספורטיבי והמקצועי.

את קמפיין הפרסום, השיווק והייעוץ העסקי יעניק לבית הספר אבנר מכטינגר ממשרד "פסגות מכטינגר", שנחשב לאחד המובילים בצפון בתחום השיווק והפרסום.

בית הספר נפתח בעקבות קול קורא שפרסמה העירייה בנושא זה לעמותות הפועלות בענף הכדורגל. במקביל מתנהל משא ומתן מול עמותות נוספות המבקשות לפעול באצטדיון בהן גם עמותת הפוטבול האמריקני.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל