15 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"אמא אני רוצה קוסם"


"אמא אני רוצה קוסם"

חוגגים אירוע? יום הולדת או חגיגה אחרת? מחפשים קוסם בין רשימת קוסמים מורחבת? מפיק האירועים שי קליימן מציג בפניכם מספר טיפים כיצד לבחור קוסם לאירוע או מסיבה

"קוסמים לילדים זאת הפעלה מיוחדת במינה לימי הולדת ואירועים מיוחדים", אומר שי קליימן המתמחה בהפקת אירועים וימי הולדת, "קוסמים יודעים את הדרך להפתיע, לרגש, לשמח ולהשאיר אתכם פעורי פה ומופתעים".

בין רשימות הקוסמים הגדולות שצצות להן באינטרנט קשה מאוד לבחור קוסם טוב ולקלוע לצרכי הגיל, האירוע, המיקום ורצונות הילד, לכן אספנו מגוון טיפים שיעזרו לכם מאוד בבחירת קוסם מה כדאי מה מותר מה אסור ואיך להפוך את מופע הקסמים לחגיגה המושלמת ביותר.

קוסם מתאים לגיל

חשוב מאוד לבדוק האם המופע מתאים לגיל, לשאול את הקוסם לאיזה גיל מיועד המופע, האם המופע לא מפחיד ילדים קטנים כגון קסמים עם אש, סכינים, תחפושות וכו'.

קוסמים בעלי ניסיון

מומלץ לבדוק כמה שנים מופיע הקוסם שברצונך להזמין לחגיגה, במידה ומדובר בקוסם מבוגר… רצוי להגיע למופע אחר שלו ולבדוק האם יש לו את האנרגיות "של פעם" בהיותו צעיר יותר. מצד שני יש לבדוק גם האם הקוסם הוא ילד בן 15 שמגיע ללא ניסיון והופך אתכם לשפני הניסיונות שלו בעזרת פיתוי המחיר הזול.

קוסמים שהם ליצנים

מתאים בדרך כלל לילדים קטנים יותר, על מנת למנוע את רגעי הפחד והבכי. כדי מאוד להזמין קוסם שבדרך כלל משלב המון קטעי הומור ובדיחות תוך כדי מופע קסמים צבעוני ומבדר.

קסמים מסוכנים

במרבית המקרים, קוסם שמחליט לבצע קסם מפחיד ומסוכן התאמן רבות עד שהגיע למצב הזה, אך יש לזכור כי ישנם קוסמים רבים שלא מפעילים שיקול דעת בביצוע מופע הקסמים ומבצעים קסמים מסוכנים ומפחידים, במיוחד ילדים קטנים. אנא בררו עימו מבעוד מועד אילו קסמים הוא הולך לבצע בפני קהל הילדים.

ושיהיה במזל טוב!

קוסמים בפורטל קריות באינטרנט.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל