18 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

פונה הפאב הבלתי חוקי בחוף הקשתות בחיפה


מפקחי מינהל מקרקעי ישראל בסיוע משטרת ישראל פינו (יום ה') פאב בלתי חוקי שהוקם מדרום לחוף הקשתות, בחוף הים. הפאב, שהופעל בתוך נגרר של משאית, כשמסביבו נבנה דק עשוי עץ ובו מערך להשכרת מאות מיטות שיזוף, הוקם ללא אישור על מקרקעי הציבור

פאב בלתי חוקי שהקמתו לוותה בהשתלטות על חוף ים בלתי מוכרז, פונה מאיזור חוף הקשתות בטירת הכרמל בפעולת אכיפה של מפקחי מינהל מקרקעי ישראל, הסיירת הירוקה בליווי שוטרי משטרת ישראל.

מפעיל הפאב, תושב האיזור, החזיק ברישיון רוכלות שאישר לו להפעיל דוכן מ- 08:00 בבוקר עד 19:00 בערב, אך הפר את תנאי הרישיון והחל להשתלט על חוף הים, תוך כדי שהוא מפעיל בו פאב בלתי חוקי הפעיל גם בשעות הלילה, ומציב מאות מיטות שיזוף אותן השכיר למתרחצים בחוף הבלתי מוכרז.

מסעוד הציב על החוף, דרומית לחוף הקשתות, משאית וקונטיינר בהן פעל הפאב, שחנו על החוף במהלך כל שעות היממה בשבועיים האחרונים. כך השתלט למעשה מסעוד על רצועת חוף בהיקף של מאות מ"ר ובבעלות המדינה, עד שפונה על ידי פקחי המינהל.

"לא נאפשר השתלטות על אדמות מדינה, בוודאי לא על רצועות חוף, כך גם נוכח מסיג הגבול שניסה להשתלט על רצועת חוף השייכת לציבור כדי להעשיר את קופתו – אך פונה בתוך שבועיים. כדאי שמסיגי גבול יזכרו שהסגת גבול לאדמות המדינה היא גם עבירה פלילית, שדינה עד שנה מאסר בפועל" אומר הממונה על הפיקוח במחוז חיפה של מינהל מקרקעי ישראל, שי קרפ.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל