21 במאי 2012

ג'ובאני רוסו משיק בית ספר לכדורגל בקרית ים


בית ספר לכדורגל. ראש עיריית קרית ים שמואל סיסו וגובאני רוסו

ג'ובאני רוסו, כוכב העבר האגדי של הפועל חיפה, מכבי חיפה ונבחרת קרואטיה, השיק (א') בקרית ים, בית ספר לכדורגל ראשון מסוגו בקריות, אשר אמור לגלות ולטפח את ילדי האזור מגיל 6-12. כוכב הכדורגל חתם מול ראש עריית קרית ים שמואל סיסו על הסכם להפעלת בית הספר.

בית הספר אמור להתנהל באצטדיון הכדורגל החדש והמשופץ של העיר הנמצא בצפון הקריה ואשר ננטש ועמד בשיממונו במשך עשר השנים האחרונות.

רוסו הבטיח השבוע כי בית הספר שבניהולו יפעל בפיקוח והדרכה צמודים ואישיים שלו כאשר לצידו יאמנו את הילדים מאמנים מקצועיים בעלי שם וניסיון, כאשר העלה כאופציה בין השאר גם אלי גוטמן, גיורא אלטמן ועוד.

"אני אוהב ילדים והקמת בית ספר לכדורגל הייתה תמיד אחד החלומות שלי. אני נמצא בקשר עם מחלקות נוער של מספר מועדונים מובילים באירופה והשאיפה שלי היא להקים בקריה ב"יס ברמה אירופית גבוהה. קיבלתי הצעות רבות מראשי ערים בכל הארץ לפתוח בית ספר לכדורגל אבל לאחר שיחות ארוכות עם ראש העיר שמואל סיסו שתמך ברעיון, החלטתי שקרית ים תהיה עבורי המקום הנכון. אני מאמין שבתוך מספר שנים יהפוך "בית הספר לכדורגל ג'ובאני רוס"ו למוביל בארץ." אמר רוסו. הוא גילה גם כי הוא מתכוון להשקיע מאמצים כדי לפתוח במסגרת בית הספר גם מחלקה מיוחדת לכדורגל בנות.

חותמים על ההסכם. מימין: היועץ העסקי והשיווקי של בית הספר, אבנר מכטינגר, ג'ובאני רוסו וראש עיריית קרית ים שמואל סיסו

ראש העיר שמואל סיסו אשר ניהל במשך תקופה ארוכה את המגעים מול כוכב הכדורגל אמר: "בית הספר לכדורגל הוא בשורה ספורטיבית לקריה ולכל הסביבה, תמיד הבטחתי לחדש את פעילות הכדורגל ולהרחיב את פעילות הספורט העירונית ובית הספר הזה הוא מבחינתי הגשמת החזון".

סיסו הביע את בטחונו כי בית הספר יהפוך לאבן שואבת לילדים מכל האזור הרואים בכדורגל את עתידם הספורטיבי והמקצועי. בית הספר נפתח בעקבות קול קורא שפרסמה העירייה בנושא זה לעמותות הפועלות בענף הכדורגל. במקביל מתנהל משא ומתן מול עמותות נוספות המבקשות לפעול באצטדיון בהן גם עמותת הפוטבול האמריקני.

היועץ העסקי של בית הספר, אבנר מכטינגר, ממשרד הפרסום "פסגות מכטינגר" שמלווה את בית הספר אמר במסיבת העיתונאים: "כל התהליך לקח כמעט שנתיים ואני שמח שכל העסק הזה עבר, בעיקר בזכות ראש העיר שלא ויתר. לג'ובאני היו מספר הצעות נוספות גם בארץ וגם בחו"ל, ואף מפתות יותר, אך הוא בחר להקים את בית הספר בקרית ים לאחר שנשבה בקסמה של העיר. ב-19 באוגוסט יחלו האימונים באופן מעשי".

כלי תקשורת במסיבת העיתונאים
שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל