21 במאי 2012

ארד אדריכלים – אדריכלות ועיצוב פנים ברמה של 5 כוכבים


עיצוב ייחודי, צעיר ומרענן. ארד אדריכלים

מי מאיתנו לא רוצה עיצוב ייחודי, צעיר ומרענן לדירת המגורים שלו או לעסק שלו, תהליך הכרוך בהתרוצצויות רבות ובלא מעט כאבי ראש. "ארד אדריכלים", אשר יושב ופועל בשני מוקדים בארץ, בקריות ובשכונת ממילא בירושלים, נחשב לאחד המובילים בתחום.

מהמובילים בתחום. אביתר רפאל דהן

"ארד אדריכלים", בניהולו של האדריכל אביתר רפאל דהן מקרית מוצקין (בוגר הטכניון בחיפה), מתמחה במגוון רחב של עבודות אדריכלות ועיצוב פנים תוך דגש מרבי בין פונקציונאליות לבין עיצוב ייחודי, צעיר ומרענן. תהליך העבודה מתחיל בהבנת החלל ואיכויותיו, סקיצות, רעיונות וגיבוש קונספט עיצובי שלם. "אנו מקפידים על מתן שירות אישי ומקצועי תוך הבנת צרכיו ורצונותיו של הלקוח", אומר אביתר רפאל דהן לקריות באינטרנט.

משרד "ארד אדריכלים" הוקם בשנת 2008 וסיפק בהצלחה שירותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למגוון רחב של עסקים ובתי מגורים. אביתר מתגאה בשימוש בסגנון קווים נקיים ומינימליסטים עם המון שימוש בצבע הלבן.

בין הפרויקטים האחרונים של המשרד ניתן למצוא את פאב הקיאנטי על ציר אח"י אילת בקרית חיים שהולך להשתדרג הקיץ הקרוב, פאב הפילוסוף בקרית חיים, דירות יוקרה בשכונת רחביה ירושלים, בתים פרטיים ועוד. כמו כן, מעניק "ארד אדריכלים" שירותים נוספים כמו פיקוח, מדידות, תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, בניה, חישוב כמויות, תכנון כולל של מבני מגורים ציבור ושירותי הדמיות ממוחשבות.

– ארד אדריכלים. טלפון: 052-5832128. פייסבוק. מומלץ.

> סרטון תדמית של ארד אדריכלים (מתוך יוטיוב) >>

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל