21 במאי 2012

מרפאות כללית במחוז צפון זכו במקומות הראשונים בכנס מנהלים


מרפאת "רש" של "כללית רפואה משלימה" בחיפה ומרפאת "רמת רבין" בכרמיאל של "כללית רפואה משלימה" זכו השבוע במקום הראשון בכנס המנהלים של ש.ל.ה שירותי רפואה בע"מ חברת בת של "שירותי בריאות כללית", שהכתיר את המרפאות הטובות ביותר של "כללית רפואה משלימה". מנהלת השירות והתפעול ב"כללית רפואה משלימה" במחוז הצפון אירית רון פנקס, אמרה השבוע: "אני גאה בצוותי העובדים במרפאות על הזכייה בפרס המעיד על העבודה הקשה שלהם למען רווחתם ובריאותם של המטופלים"

הצפון על המפה. בכנס המנהלים של ש.ל.ה המתקיים אחת לשנה, מוענקים פרסים למרפאות הטובות ביותר מבין מרפאות "כללית רפואה משלימה" והשנה קטפו מרפאות הצפון של "כללית רפואה משלימה" שני המקומות הראשונים מבין שלוש הקטגוריות למרפאות הטובות ביותר.

מרפאת "רש" של "כללית רפואה משלימה" בחיפה זכתה במקום הראשון בקטגוריה המרפאה הטובה ביותר של ארבעה חדרי טיפולים. את הפרס, תעודת הוקרה ו-5,000 ₪ שיושקעו לרווחת צוות העובדים קיבלו המנהל הרפואי, ד"ר משה שרף, מנהלנית המרפאה, מרים מזרחי, ואחראית המשמרת, ענת קדוש.

מרפאת "רמת רבין" של "כללית רפואה משלימה" בכרמיאל זכתה במקום הראשון בקטגוריה המרפאה הטובה ביותר של שלושה חדרי טיפול, בתעודת הוקרה וב-3,000 ₪ שיושקעו בכל הקשור לרווחת העובדים. צוות המרפאה, המנהל הרפואי ד"ר מנחם אלקלעי, המנהלנית פלורנס לוי, ואחראית המשמרת, זוהר חמו ייצגו בכנס את המרפאה וקיבלו את הפרס.

מנהלת השירות והתפעול של "כללית רפואה משלימה" במחוז צפון, אירית רון פנקס, ברכה את צוותי המרפאות על זכייתם וציינה, "אני גאה בכם על הזכייה בפרס, המגיעה לכם לאור העבודה המאומצת שנשאה תוצאות ומאחלת לכם שתמשיכו להשקיעו ולהצליח!"

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל