27 במאי 2012

נערים לשוטרים: "עם אקדח נוריד לכם את הראש"


תושבים בקרית חיים הזעיקו את המשטרה כששני צעירים הרעישו בלילה ליד בניין מגורים. אחרי עימות אלים הם נעצרו. ב"ידיעות המפרץ" דווח, כי נציג המשטרה ביקש להאריך את מעצרם והזכיר לשופטת את המקרה הטרגי בבאר שבע

שני צעירים שהקימו רעש והפריעו למנוחת השכנים נעצרו על ידי משטרת זבולון ושוחררו על ידי בית המשפט לאחר שלושה ימים – כך מדווחת מירית פנחס בעיתון "ידיעות המפרץ".

השניים ישבו סמוך לבית מספר 14 ברחוב ז'בוטינסקי בקרית חיים ושמעו מוזיקה בקולי קולות. הם סירבו לבקשת השכנים, להנמיך את המוסיקה, והמשיכו להקים רעש ולהפריע למנוחתם. השכנים הזעיקו את המשטרה. שוטרים, שהגיעו למקום, ביקשו מהצעירים להנמיך את הווליום ועזבו את המקום. אבל המטרד לא הסתיים.

עוד דווח ב"ידיעות המפרץ", כי לאחר זמן קצר שוב התקבלו למוקד 100 קריאות מהשכנים. הניידת שוב חזרה ואז, על פי החשד, החלו החשודים לתקוף את השוטרים ולקלל אותם "נאצים, היטלר", "ניקח אקדח ונוריד לכם את הראש" ועוד. השניים התנגדו למעצרם, אך לבסוף הצליחו השוטרים להשתלט עליהם.

החשודים הובאו לבית המשפט ונציג המשטרה, רס"מ דוד קלמן, ביקש להאריך את מעצרם בשל מסוכנתם והזכיר לבית המשפט את רצח גדי ויכמן בבאר שבע לפני שלושה שבועות. רס"מ קלמן: "לפני זמן קצר אירוע כזה הסתיים ברצח, לכן יש מסוכנות. אירוע שהחל בהקמת רעש והפרעת מנוחה הסתיים ברצח". סניגורם של השניים ביקש מבית המשפט לשחרר את מרשיו. לטענתו הם אלה שהותקפו על ידי השוטרים ואחד מהם אף נחבל.

בית המשפט קיבל את בקשתו של נציג המשטרה והאריכה את מעצרם של השניים בשלושה ימים. בתום שלושת הימים, הובאו החשודים לבית המשפט ונציג המשטרה ביקש להאריך את מעצרם בשנית, אולם השופטת לובנה שלאעטה חלאילה לא קיבלה את בקשת המשטרה ושיחררה את השניים בתנאים מגבילים לאחר שהתרשמה כי החקירה לא התקדמה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל