28 במאי 2012

סיירת של הורים תלחם באלימות בקרית ים


בניסיון למגר את גל אלימות הנוער שפרץ באחרונה בכל רחבי הארץ, הוחלט להקים בקרית ים את "סיירת ההורים המתנדבים" * ההורים יסיירו יחד עם שוטרים קהילתיים, כדי למנוע אלימות וונדליזם של בני נוער באתרים נבחרים בעיר

הורים לוקחים אחריות ולא מרימים ידיים – זה המסר שיצא מכנס הורים מתנדבים שהתקיים השבוע בקרית ים ביוזמת פרוייקט "עיר ללא אלימות". גל האלימות שפוקד את הארץ בחודשים האחרונים עורר דאגה רבה בקרב רבים מתושבי העיר. בניסיון לצמצם את כמות המקרים האלימים בהם מעורבים בני נוער, הוחלט להקים את "סיירת ההורים המתנדבים", אשר תסייר במקומות שונים בקריה בליווי שוטרים קהילתיים כדי למנוע שימוש בסמים ואלכוהול, ועימותים מילוליים ופיזיים בין הצעירים.

ראש העיר, שמואל סיסו, אמר לבאי הכנס כי הוא רואה חשיבות גדולה בהפעלת תוכניות שיתנו מענה לבני הנוער בעיר בחופשת הקיץ ותמגר את האלימות והונדליזם מהרחובות. סיסו הדגיש באוזני ההורים כי בדיוק לשם כך מופעלת תוכנית עיר ללא אלימות.

בכנס השתתפו הורים אשר הביעו נכונות ומוטיבציה גבוהה להתגייס כדי למגר את תופעת האלימות הקשה שלה אנו עדים באחרונה בכל הארץ. כחלק מהתוכנית ייצאו ההורים המתנדבים בשעות הלילה בניידת נוער עירונית בלווי צוות עיר ללא אלימות ובכוחות משותפים ינסו להבטיח את השקט והביטחון האישי לכל תושבי העיר. הורים המעוניינים להצטרף לפרויקט מוזמנים להתקשר ל לרכזת הפרויקט בעיר פרידה גלמן.

ראשי הפרויקט הפועל בעיר כבר יותר משנה פנו השבוע גם במנשרים לתושבים בהם הם מדגישים: "כולנו ביחד משפיעים על אורח חיינו בקרית ים – בואו נשלב ידיים למטרה חשובה זו". בפרוייקט "עיר ללא אלימות" מעריכים כי לקראת הקיץ תגבר נכונות ההורים להתגייס למשימה חשובה זו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל