28 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חטפה מרפק בעין מעובד בחנות ותפוצה ברבע מיליון שקל


חטפה מרפק בעין מעובד בחנות ותפוצה ברבע מיליון שקל

אישה שהגיעה לחנות הירקות הקבועה שלה נחבלה בעינה ממרפק של אחד העובדים. לרוע מזלה, אותה עין נותחה זמן מה קודם לכן, והיא נותרה עיוורת כמעט לגמרי. ב"זמן קריות" דווח, כי כעת היא תפוצה ע"י החנות בכרבע מיליון שקלים
אורית פרץ-ארי, זמן קריות

חנות הירקות והפירות "השוק הגדול מכולם" במפרץ חיפה, סמוך לצומת קרית אתא, תיאלץ לשלם 265 אלף שקלים לאישה מבוגרת תושבת הקריות, שספגה מהלומה קשה בעינה בשעה שערכה את קניותיה בחנות.

האישה נהגה לערוך את קניותיה באורח קבוע בחנות. אך בפעם האחרונה שעשתה זאת, בשעה שרכנה אל אחד מדוכני הירקות כדי לברור את תוכנו – חטפה מהלומה רצינית בעין השמאלית שלה ממרפקו של אחד מעובדי החנות, שעסק בהעברת ארגזי ירקות מעל ראשי הלקוחות וסידורם.

זמן לא רב לפני הפגיעה עברה האישה ניתוח השתלת קרנית בעין הזו, ובנוסף גם בעינה הימנית לא ראתה טוב, כך שהפגיעה הזו הותירה אותה למעשה כמעט עיוורת לחלוטין. לצערה, על פי הנתונים הרפואיים, לא סביר כי העין תחזור לתפקוד שהושג על ידי הניתוח.

עורכי הדין שייצגו את החנות טענו כי העובד פגע באישה בשוגג, ואין מדובר כאן במקרה של רשלנות, אולם עורכי הדין שייצגו את האישה, יצחק ריינפלד ושירי פסקל אברהם, טענו מנגד כי אולי מדובר כאן בפגיעה בשוגג, אך מדובר ברשלנות מופגנת של החנות ששלחה את העובד להעביר סחורה, בזמן שהחנות הומה אדם ובצורה שעלולה לסכן אותם.

"אין זה דבר בלתי סביר שעובדי חנות ירקות מסדרים סחורה ומחדשים את המלאי בזמן שלקוחות נמצאים בחנות", טענו עורכי הדין של החנות, אך בית המשפט העדיף לאמץ את טענות התובעים, ובפסק הדין צוין: "עולה תמונה של זלזול וחוסר זהירות של החנות כלפי שלומם של לקוחותיה".

לפיכך החליט בית המשפט לקבל את תביעת הנזיקין שהגישה האישה נגד החנות בסך 265 אלף שקלים, ובנוסף הורה לעסק לשלם את הוצאות המשפט ושכר טרחת עורכי הדין בשיעור של 20 אחוזים מסכום הפיצויים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל