29 במאי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

אתא: עזריאלי תקים מתחם משרדים ומסחר ב־50 מיליון שקל


קניון עזריאלי בקרית אתא (צילום יחצ: אסף לב)

קבוצת עזריאלי מוציאה לפועל תוכנית שלה בת שלוש שנים להקמת מתחם משרדים ומסחר בקרית אתא, בסמוך לקניון שהשיקה שם בספטמבר בשנה שעברה – כך דווח ב"כלכליסט".

הפרויקט יכלול 3,000 מ"ר של משרדים מעל קומת מסחר בהשקעה של 50 מיליון שקל, והקבוצה מייעדת אותו להשכרה ארוכת טווח של נותני שירותים לקהילה. בקבוצה מעריכים כי סיום עבודות הבנייה של המתחם יהיה ביולי 2013.

עוד דווח ב"כלכליסט" כי קניוני עזריאלי חתמה בשבוע שעבר על הסכם להשכרת רוב שטח המסחר בקומת הרחוב של המתחם החדש עם רשת מגה של קבוצת רבוע כחול, אשר תקים בו סניף מגה בעיר. עזריאלי מנהלת כיום משא ומתן עם גורמים נוספים להשכרת שטחים בבניין המשרדים החדש מתחומי הבריאות, בנקאות ופיננסים, רו"ח ואחרים.

המתחם החדש ייבנה על חטיבת קרקע בדרך העצמאות שבמרכז העיר, שאותה רכשה הקבוצה כחלק ממגרש של 10 דונם. את המגרש רכשה חברת קנית, החברה־הבת של עזריאלי, מחברת טמבור, גם היא חלק מהקבוצה, תמורת 10.6 מיליון שקל בינואר 2009. מאז מתכננת הקבוצה של דוד עזריאלי להפוך את השטח ליותר מקניון. מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, פאר נדיר, אמר ל"כלכליסט": "לאחר השלמת הפרויקט יהפוך המתחם כולו למע"ר (מרכז העסקים הראשי) של קריית אתא ומגדל".

בין השאר, סיפור הפיכתה של עזריאלי לשחקנית הגדולה ביותר בשוק הנדל"ן המניב בקרית אתא פוגע גם בהגמוניה בת שנים ארוכות של קבוצת מליסרון שבשליטת האחים עופר נכסים, בעלת קניון הקריון שנחשב לחזק באזור הקריות.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל