4 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מרכינים ראש לזכר 1,386 חללי משטרת ישראל


רחבת האנדרטה לזכר חללי משטרת ישראל הערב במרכז ללימודי משטרה בקרית אתא

משטרת ישראל הרכינה (שני) את ראשה לזכר 1,386 שוטרים, שוטרי חובה ומשמר הגבול, מתנדבי המשמר האזרחי וחברי כיתת כוננות, בני כל הדתות, אשר קיפחו את חייהם במהלך שירותם ולאחריו. 22 חללים נוספו מטקס הזיכרון לחללי משטרת ישראל אשתקד.

הטקס לזכרם נערך במרכז ללימודי משטרה בקרית אתא, ברחבת האנדרטה לזכר חללי משטרת ישראל, במעמד המשפחות השכולות, השר לביטחון פנים, מפכ"ל המשטרה, ראש אגף משאבי אנוש וסגל הפיקוד הכללי. הטקס הפך למסורת משנת 1992, עת הוקמה האנדרטה לזכר החללים. במהלך הטקס נציגי המשפחות השכולות הדליקו את אבוקת הזיכרון, קראו קדיש ונשאו דברים לזכר הנופלים.

המפכ"ל, רנ"צ יוחנן דנינו, נשא דברים בטקס ואמר: "שנה אחר שנה אנו ניצבים כאן למרגלות אנדרטת האבן הזו המנציחה את זכרם של הנופלים שאינם עוד. מתכנסים בדממה עטופים בזיכרון, עצב וגאווה, כמשפחה אחת. שמות בנינו ובנותינו חקוקים בקירות האבן כפי שזיכרונם צרוב במורשתה של משטרת ישראל".

"שמותיהם ופניהם של הנופלים מלמדים על אופייה של משטרת ישראל. את היותה משטרה לאומית, ישראלית, אשר משרתיה מייצגים את החברה הישראלית כולה, על מגוון מגזריה ועדותיה. כולם שימשו קו החזית בהגנה על ביטחונו האישי ושלומו של הציבור. כולם מילאו את תפקידם ברוח ערכיה היפים של המשטרה ברוח הערכים עליהם גדלו והתחנכו בבית הוריהם. אנו ניצבים מלוכדים. מאוחדים באהבת הארץ, בעוז ובנחישות להמשיך את דרכם, את שליחותם של יקירינו שאינם עוד, למען מורשתם למען מדינתנו ולמען עתיד ילדינו. יהא זכר הנופלים ברוך".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל