9 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

בן 80 התעצבן, ניפץ שולחן זכוכית ואיים על אשתו בסכין


תושב קרית אתא בן 80 נעצר לאחר שניפץ שולחן זכוכית בסלון ביתו ואיים על אשתו בסכין – כך דווח ב"זמן קריות". עורך דינו: "מדובר בסכסוך משפחתי ולא מעבר לכך" מאת: אורית פרץ-ארי, זמן קריות 

תושב קרית אתא בן 80 נעצר השבוע בחשד ששבר שולחן זכוכית במהלך מריבה עם בני משפחתו ולאחר מכן שלף סכין ואיים על אשתו.

מדובר במשפחה מוכרת בקרית אתא, שלאורך השנים ידעה סכסוכים לא פשוטים, אך אלו תמיד נסגרו בתוך המסגרת המשפתית ולא טופלו על ידי גורמים חיצוניים.

אחרי ריב קולני במיוחד בסוף השבוע שעבר, הגיע המקרה לפתחו של בית המשפט לענייני משפחה, שם הוצא צו הגנה המרחיק את אבי המשפחה מהנכס המשותף לו ולרעייתו לתקופה של חודש ימים.

העדויות של ילדיו בדיון בית המשפט לענייני משפחה, הובילו את השופטת להעביר את הטיפול בנושא למשטרה ולפתיחת תיק פלילי נגד הקשיש. בעקבות זאת הוא נעצר ושהה לילה אחד בבית המעצר.

"היה בסערת רוחות"

בדיון שנערך בבית משפט השלום ביקש נציג המשטרה להאריך את מעצר הקשיש ואילו עורך דינו, עו"ד ציון שמעון, ביקש מבית המשפט להסתפק בהחלטה להוציא נגדו צו הגנה, בין השאר מפני שמדובר באדם מבוגר שהיה בסערת רוחות, ללא עבר פלילי.

בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להארכת המעצר לאחר שאחד מבניו של הקשיש הצהיר בבית המשפט כי הוא יהיה ערב לכך שהקשיש ישהה בחסותו ולא יתקרב לביתו.

"אני שמח על החלטת בית המשפט, היה ברור שמדובר בסכסוך משפחתי ולא מעבר", אמר עו"ד שמעון בתגובה. "הראיה לכך היא שבית המשפט אימץ את החלטת בית המשפט לענייני משפחה, והסתפק בהבהרת העניינים למרשי אשר אינו בקיא בהלכי המשפט".

צילום אילוסטרציה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל