20 ביוני 2012

נועם קל-לי מקרית ביאליק – מתמחה בשיפור איכות החיים לחולי קרוהן


נועם קל-לי מקרית ביאליק הינו הבעלים של עסק לאימון אישי, המתמחה בשיפור איכות החיים לחולי קרוהן. את העסק הקים לאחר שהשתתף בקורס תדמית אישית במ.ט.י גליל מערבי-קריות. בימים אלה, סיים נועם גם קורס שיווק במ.ט.י והחל בקורס "יוזמים עסק"

כל המרבה הרי זה משובח… נועם קל-לי, מאמן אישי מוסמך החולה במחלת הקרוהן החליט, במהלך התמודדותו עם המחלה, כי ברצונו לסייע לחולי קרוהן נוספים להתמודד עם מחלתם ולתת להם השראה ופיתח שיטה המשפרת באופן משמעותי את איכות החיים של חולי קרוהן. לדברי קל-לי, "קרוהן היא מחלה קשה, המשפיעה על איכות החיים של החולים בה, אולם כשבוחרים להתמודד עם תסמיניה, אפשר ליהנות מהחיים ולנצלם".

נועם קל-לי, השתתף כאמור בשני קורסים במ.ט.י גליל מערבי קריות: קורס תדמית אישית, הנותן ליזמים ובעלי עסקים את כל הכלים הנחוצים על מנת למתג את העסק שלהם כעסק ראשון ומוביל וקורס שיווק שהוא סדנה מעשית ללימוד טכניקות ושיטות שיווק ומכירה, שבמהלכו כל משתתף מתרגל ומיישם בעבודה עצמית את החומר הנלמד בעסק שבבעלותו באופן רציף, תוך קבלת ליווי והדרכה אישית. בין הנושאים שנלמדים בקורס: ניתוח צרכי השוק, איתור הביקוש, פילוח שוק, מיצוב ומיתוג העסק, כיצד להקים מאגר לקוחות, כיצד להציג נושא באמצעות שפת גוף, תקשורת עם הלקוח ועוד.

בימים אלה החל נועם קל-לי, ללמוד גם בקורס "יוזמים עסק" שבמהלכו יילמדו כל השלבים לשיווק העסק והתנהלות מול לקוחות וספקים. כמו כן, יילמדו אלמנטים טכניים שכל בעל עסק חייב להכיר ובהם: ניהול פיננסים, בחירת בנק על כל הכרוך בכך, רשויות המס ומשפט עסקי. לקראת סיום הקורס, ילמדו המשתתפים להכין תכנית עסקית. לדברי מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי- קריות, הנרי ביטון, "שילוב בין מספר קורסים מאפשר ליזמים ובעלי העסקים להקיף מגוון נושאים רחב יותר בכל הקשור לעסק שבבעלותם ולהזניק אותו".

רקע – מחלת קרוהן (לקוח מהויקיפדיה):

מחלת קרוהן (Crohn's disease), היא מחלת חיסון עצמי המתבטאת במערכת העיקול. המחלה עלולה להתפרץ בכל חלק של מערכת העיכול מן הפה ועד פי הטבעת, אך ברוב המקרים המחלה מתפרצת במעיים, בעיקר במעי הדק. המחלה מאופיינת על ידי דלקות חוזרות ונשנות, הידבקויות חלקי מעי, צריבה בדרכי השתן והיווצרות חסימות מעיים וכיבים (פצעים פתוחים ברקמות מערכת העיכול) העלולים להתפתח ולהגיע עד לדופן המעי וליצור פיסטולות (נקבים הנוצרים בין דופן המעי הפגוע לבין איברים ורקמות הבטן).

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל