20 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

להרוויח מהטלפון הנייד: משפחת זלצמן פותחת את העסק המשפחתי שלה – בסלולר


"מגיפת" הסמארטפונים והטאבלטים משנה את ישראל ביותר מדרך אחת – עבור בן זלצמן, היא הופכת למקור פרנסה אטרקטיבי במיוחד. בן לא מוכר פלאפונים – הוא עוסק בשיווק סלולרי, תחום חדש ומתפתח (ובעיקר רווחי) בו לומדים כיצד לגרוף רווחים משיווק מוצרים של אחרים באמצעות טלפונים חכמים

בן זלצמן, הוא בחור "ממוצע" בן 22 וחצי שגר בקרית חיים עם ההורים ועובד כחובש-מאבטח בטיולים. כרגע הוא מצליח לחסוך כסף, אבל מצפה להתקדם בחיים ולהגיע להכנסה גדולה יותר, על כל הוצאה כיום הוא חושב חמש פעמים, עושה סדרי עדיפות מה ההוצאות שיוכל לעמוד בהן ועל כל רכישה, לטענתו לפחות 10 פעמים הוא בודק מחירים. זלצמן רוצה מרווח נשימה ולא להתחשבן על כל הוצאה, רוצה להשיג חופש, להתפתח מקצועית, לעסוק בתחביבים שלו בכייף (כדורסל, טיולים), לעזור להורים להצליח להגיע לנכסים עבורו (לא חושב על להתעשר), כרגע הוא לא מרגיש חופש וזה מה שהוא רוצה להגיע אליו – חופש כלכלי וחופש לחיות בכבוד חיים רגילים.

השיווק הסלולרי הוא תחום חדש שזלצמן החל ללמוד ולעסוק בו לפני כחודש וחצי, לטענתו הוא כבר מתחיל להשתפשף בעשייה, כבר מתחיל להרוויח קצת ומתכוון להתפתח בתחום.

לתחום הזה, זלצמן הגיע תוך כדי שחיפש תחום שבו הוא יוכל לקבל הכנסה פאסיבית. מי שדחף אותו לשיווק הסלולרי הוא דווקא אבא שלו. לאחר ששניהם ניסו תקופה מסויימת לעסוק בשיווק באינטרנט, הם נתקלו בתומר חן, נער בן 17 שמוכר היום בישראל בתור ה"גורו" של תחום השיווק הסלולארי החדש, ואבא של זלצמן דחף אותו לזה. זלצמן ואביו החליטו ללכת על זה, הם התחילו יחד את הקורס הראשוני ומאז הם עובדים על הפרויקטים הסלולריים שלהם יחד, זה הפך לעסק משפחתי כאשר גם אחיו ובן דודו חברו אליהם, הם החליטו ללכת על זה יחד כמשפחה ומחזקים אחד את השני כל הזמן.

לטענת זלצמן התחום של השיווק הסלולרי אינו קשה, אך הוא בהחלט מאתגר, במובן זה, שמדובר בעולם חדש לגמרי. מבחינת ארבעתם הם הגיעו לתחום ללא ידע מוקדם וללא הבנה או הכרות עם עולם השיווק ואיך הוא מתפתח, מבחינתו זו קפיצת מדרגה וקפיצה למים ועכשיו הוא חש שהם צריכים לפלס את דרכם.

לגבי מדריך הקורס, זלצמן מסביר שללמוד מ"ילד" כמו תומר חן, "זה מה שהדליק את אבא שלי", הוא אדם בן 60 וחשב שאם בחור בן 17 מלמד על זה, אז מדובר בהחלט במשהו מיוחד וזה מה שמשך אותו לעניין מלכתחילה. יש משהו מאוד חזק בזה ש"ילד" כזה בא ומרצה בצורה כל כך רהוטה, והבנה עמוקה, לדברי זלצמן "זה אומר שהוא באמת משהו מיוחד ואני שמח ללמוד מחבר'ה כאלה שיש להם הרבה נתינה כמו תומר, בנוסף אני מרגיש שאני בידיים טובות".

כרגע מבחינת הפרויקט, זלצמן, אביו, אחיו ובן-דודו נמצאים בשלב ההתחלתי, של הקמפיין, כאשר מדובר בשלב למידה, ולא כל קמפיין מצליח, עם זאת, הם זוכים כבר עתה להכנסות משמעותיות תוך כדי שלב הבניה. בפעילויות השונות של "התנועה הסלולרית" שמרכז תומר חן, פוגש זלצמן אחרים שהגיעו לתחום כמה חודשים לפניו, ומרוויחים כבר סכומים של עשרות אלפי שקלים לחודש, בלי לצאת מהבית ובלי ידע מוקדם. השיטה פועלת כך שעל כל פעולה שהם רוצים שלקוח יעשה, הם מקבלים תמורה, זלצמן מאוד מאמין בתחום הזה כתחום חדש שעומד להתפתח עוד הרבה ויש בו פוטנציאל גדול להכנסות ומאמין שהשיווק הסלולרי הולך להיות משהו מאוד גדול בחייו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל