20 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מרכז ההכנה לצה"ל בקרית ים יצא לדרך


במעמד ראש העיר עו"ד שמואל סיסו ורב העיר אברקי נחנך בסוף השבוע "מרכז ההכנה לצה"ל" במתנ"ס מנדל בקרית ים

מרכז ההכנה לצה"ל נועד לעודד בקרב הנוער תפיסה של התגייסות לשירות משמעותי לצה"ל בכלל ושירות במערך הלוחם בפרט וכי שירות כזה הוא זכות. המרכז נועד גם כדי לתת לבני הנוער כלים משמעותיים אל מול המערכת הצבאית שתעלה את רמת המוכנות של הפרט ותסייע לו להשתלב במערכת ולסיים בהצלחה את שירותו הצבאי.

במסגרת המרכז החדש יזכו המועמדים לגיוס בליווי אישי אשר ידריך אותם ויוביל אותם לקראת הגיוס.

במקביל יעסוק המרכז בפעילות חוץ בשיתוף גופים עירוניים פורמאליים – בתיכונים ובשיתוף גופים בלתי פורמאליים – בשעות אחר הצהריים.

ייחודיות המרכז מתמקדת בכך שהוא יפעל באופן אינטנסיבי, אישי ומקצועי תוך מאמץ משותף של הרשויות, גורמי צה"ל ותוך הכנה לקראת גיוס, טיפול בגיוס ואף ליווי המתגייס במידת הצורך.

המרכז עתיד לשמש גם כמקור מידע וייעוץ למתגייסים, למתנדבים ולהוריהם; איתור וטיפול בבעיות וצרכים שונים וכן במיפוי ומעקב אחר נתוני הגיוס לצה"ל ולשירות הלאומי והאזרחי באופן קבוע;

מן הראוי לציין כי מהנתונים המעודכנים שהגיעו לידי העירייה מגורמי צה"ל המרכזים את נושא הגיוס עולה כי בשנים האחרונות נרשמה עליה מתמדת של גיוס לצה"ל מקרב בוגרי הישוב. עליה משמעותית במיוחד נרשמה בהיקף גיוס הבנות לצה"ל, גיוס בני נוער מהמגזר הדתי וכן הגיוס לשירות לאומי.

ראש העיר שמואל סיסו ברך על מגמה זו ובדברי הברכה אמר כי מרכז כזה יש בו כדי לעודד את הגיוס בכלל ואת הגיוס לשירות משמעותי בפרט.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל