20 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

ליאור סושרד בערב הוקרה לאדריכלים ומעצבים


למעלה מ-200 אדריכלים ומעצבים מהמשרדים המובילים בארץ, השתתפו השבוע באירוע השנתי שקיימה חברת "טופולסקי", אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום עיצוב הבית ושיווק מוצרי הקרמיקה, הפורצלן, הכלים הסניטריים, השיש, הפרקטים והברזים ב"יקבי התשבי" בבנימינה. בחלק האמנותי של האירוע, הופיע האמן העל חושי ומנחה התכנית "משאבת הכסף" בערוץ 2 ליאור סושרד במופע מרתק ומדהים. היה מעוצב ומדוגם

בין הרבים שהגיעו לאירוע ונהנו מהמקום מעורר ההשראה וגם מקייטרינג משובח, נמנו: האדריכלים פיני ויינברג, גדי שמיר, דורית רגב, גילית ויסוקר, מיקאלה, אייל נחמיאס, דידי שליט, דורון פיינגולד, עינת עמית ולימור בן הרוש, וכן מנהלת משאבי אנוש של חברת טופולסקי סילביה טופולסקי, דוד וסימה אליצור מבעלי החברה, מנהל התצוגה של חברת "טופולסקי" ארז סלע, אנשי מכירות של "טופולסקי" ועוד רבים וטובים אחרים.

מנכ"ל ומבעלי חברת "טופולסקי" משה טופולסקי, ברך בדבריו את כל המוזמנים, האדריכלים והמעצבים שהגיעו לאירוע וציין כי, "אתם שותפים באופן מעשי ויום יומי להצלחה של חברת טופולסקי, וכי האירוע הערב מביא לידי ביטוי את הקשר והיחס האישי בין החברה לביניכם. חברת טופולסקי, משאביה, הידע והניסיון שנצבר לאורך עשרות שנות פעילות עומדים לרשותכם ולרשות הלקוחות שלכם בכל עת היום ובעתיד".

בהצגת החלק האומנותי שכלל כאמור את הופעתו עוצרת הנשימה של האמן העל חושי ליאור סושרד, הפתיע משה טופולסקי וסיפר כי לפני כשנה הגיע האמן לאולם התצוגה של "טופולסקי" בחיפה והזמין את כל מוצרי הקרמיקה והכלים הסניטריים לבית שרכש בת"א. משה טופולסקי, הוסיף ואמר, כי, "הקשר המיוחד שנוצר בינו לבין האמן הוא שהביא את ליאור להופיע ולככב בפניכם כאן באירוע ב"יקבי התשבי" בבנימינה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל