20 ביוני 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

פרסום ראשון: פארק מים והרפתקאות יוקם בקרית ים


הדמיה. פארק מים והרפתקאות

בהשקעה של קרוב ל-5 מליון דולרים מתוכנן לקום בקרית ים פארק מים ענקי. עובדה זו חשף השבוע ראש העיר שמואל סיסו בפני תלמידי כיתה ג' מבית הספר ימית אשר ביקרו בלשכתו במסגרת לימודי האזרחות שלהם

במהלך "מסיבת עיתונאים כיתתית" שערכו התלמידים עם ראש עיריית קרית ים הם ביקשו לדעת מה התוכניות העתידיות הנרקמות בעירייה להמשך פיתוח העיר והנוגעות במיוחד לילדי העיר.

סיסו סיפר להם כי הם הראשונים לדעת על כך שבימים אלה נשלמת תוכנית להקמת פארק מים ייחודי המבוסס על סיפורי אגדות שונים ובמתכונת דומה לזו של גני הרפתקאות המוכרים בחו"ל. סיסו אף הציג בפני הילדים הדמיה של פארק המים המתוכנן וסיפר להם כי זו עומדת להיות אחת מאטרקציות המים המובילות בצפון.

בפארק שישתרע על פני שטח של כמה דונמים באזור הצפוני של הטיילת מתוכננים להיות שטחי דשא נרחבים, מתקני שעשועים המבוססים על במים, ברכות שחיה וברכות שעשועים, מרכזי בילוי ומרכזי אירוח.

בהקמת המקום יושקעו כחמישה מיליון דולר ובימים אלה נערכת העירייה להכנת ופרסום המכרז לצורך הקמת המיזם.

תלמידי בית הספר ימית קיבלו את הודעת ראש העיר בהתלהבות מוחלטת וביקשו לדעת תוך כמה זמן תושלם הקמת הפארק. סיסו הבטיח להם שכמו תמיד בקרית ים – צפוי הפארק המתוכנן להיבנות מהר מן הצפוי.

שמואל מציג את ההדמייה בפני התלמידים. פארק מים והרפתקאות

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל