25 ביוני 2012

על רקע רומנטי, לעיני זוגתו: נדקר בשנתו בתוך דירה ונפצע קשה מאוד


גבר בשנות השלושים לחייו נמצא הלילה (בין ראשון לשני) כשהוא דקור מספר פעמים בכל חלקי גופו בתוך דירת מגורים בקרית אתא * על פי החשד, נדקר על ידי שני גברים לעיני זוגתו, שטוענת כי התוקף הוא בן זוגה לשעבר

דרמה הלילה בקרית אתא: גבר כבן 30 נמצא הלילה כשהוא דקור מספר רב של דקירות בכל חלקי גופו, בתוך דירת מגורים ברחוב אסף שמחוני בעיר. צוותי מגן דוד אדום ממרחב כרמל הוזעקו למקום ופינה את הפצוע לחדר ההלם בבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא פצוע באורח קשה מאוד. מעדויות של אנשים במקום עולה כי דמו של האיש כיסה קירות ורהיטים ברחבי הבית.

שוטרי תחנת זבולון הגיעו במהירות למקום ומחקירה ראשונית עולה כי הגבר נדקר בעת שישן במיטתו לעיני זוגתו, על ידי שני חשודים אשר בדרך לא דרך נכנסו לתוך הדירה, דקרו אותו ונמלטו מהמקום. גורמים במשטרה מעריכים כי מדובר בסכסוך על רקע רומנטי לאחר שזוגתו דיווחה להם כי התוקף הוא בן זוגה לשעבר.

כעבור זמן קצר, נעצרו שני החשודים בקרבת מקום במהלך סריקות של המשטרה ומחר הם יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בקריות. גורמים במשטרה מציינים כי החקירה נמשכת.

עדכון, 13:00: בית משפט השלום בקריות האריך בשישה ימים את מעצרם של שני החשודים, תושבי קרית אתא בני 40 ו-50. לטענת המשטרה אחד החשודים, הוא בן זוגה לשעבר של חברתו של הדקור והוא קשר את עצמו לאירוע.

עוד הלילה: רכב על באש

כשעה לפני כן, ארע מקרה אחר בקרית אתא בו הוצת רכב שליחויות של חברת ביגוד ברחוב שלום עליכם.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל