25 ביוני 2012

"התחייבו להקים פארק בצומת צבר ועכשיו אומרים שאין כסף"


עומסי תנועה בצומת צבר (צילום ארכיון)

"אני מצטער על הרגע שהסכמתי לשתף פעולה עם משרד התחבורה ועם יפה נוף" – כך אמר ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, בראיון ל"רדיו חיפה" * צורי התייחס בדבריו לאי הסדר בצומת "צבר" בקריות ולפארק שאמור להיבנות בצומת לכיוון קרית מוצקין, כחלק מעבודות הפיתוח במסגרת פרויקט המטרונית * לדבריו, שני הגורמים לא יודעים לכלכל את צעדיהם הכספיים והתברר שנגמר להם הכסף * יפה-נוף: "הפרויקט יושלם בהתאם למסגרת התקציבית"

חיים צורי

הבלאגן בצומת "צבר": בראיון ל"רדיו חיפה" תוקף ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, בחריפות את חברת "יפה-נוף" שבונה את פרויקט המטרונית ואת משרד התחבורה. "אני מצטער על הרגע שהסכמתי לשתף פעולה עם משרד התחבורה ועם יפה-נוף", אמר צורי בהתייחסו לפארק שאמור להיבנות בצומת "צבר" לכיוון קרית מוצקין, כחלק מעבודות הפיתוח במסגרת פרויקט המטרונית, על ידי "יפה-נוף" במימון משרד התחבורה. לדבריו, שני הגורמים לא יודעים לכלכל את צעדיהם הכספיים והתברר שנגמר להם הכסף.

"מה שקורה שם זה באלגאן אחד. אני במשא ומתן עם משרד התחבורה כדי לראות איך משלימים את התקציב כדי לגמור שם את הפיתוח. חסר להם בערך 10 מיליון שקלים. אני מקווה מאד שנגיע להבנה ולא נצטרך להגיע לבתי המשפט". צורי הוסיף, כי בניית צומת צבר עצמו לא תתעכב. "אמור להיבנות פארק גדול כתוצאה מהצומת החדש והם צריכים לפתח אותו. יש תוכנית שהם הגישו בעצמם ועכשיו שהם צריכים ליישם אותה, אך הם אומרים שאין להם כסף".

מחברת יפה-נוף נמסר ל"רדיו חיפה" בתגובה: "החברה תשלים את פרויקט המטרונית ברחבי מטרופולין חיפה. במסגרת זו ישודרגו תשתיות ויבוצע פיתוח נופי נרחב בהתאם למסגרת התקציבית שתאושר על ידי משרדי האוצר והתחבורה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל