27 ביוני 2012

סקר משרד הבריאות: "בני ציון" במקום ה-2 בארץ בשביעות רצון המטופלים


סקר משרד הבריאות: "בני ציון" במקום ה-2 בארץ בשביעות רצון המטופלים

מסקר שביעות רצון שערך משרד הבריאות בקרב 5,500 מטופלים ב- 11 בתי החולים הממשלתיים ברחבי הארץ, עולה כי המרכז הרפואי "בני ציון" מדורג במקום השני בארץ עם הציון 8.79 בשביעות רצונם של המטופלים מהיחס שלו זכו מהרופאים והאחיות. יתרה מכך, ביה"ח "בני ציון" מדורג במקום השני בארץ כאשר 78.1% מהנשאלים השיבו כי ימליצו גם לאחרים על בית החולים. מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" ד"ר אמנון רופא, הביע שביעות רצון מתוצאות הסקר ואמר, "התוצאות מלמדות כי המוטו שמלווה "בני ציון – להרגיש בבית גם כשחולים", מיושם הלכה למעשה"

במרכז הרפואי "בני ציון" שמים דגש על השירות הניתן למטופלים והמאושפזים במחלקות השונות בביה"ח ואף הסלוגן המלווה את ביה"ח בשנתיים האחרונות, בביה"ח "בני ציון" מרגישים בבית גם כשחולים, קיבל ביטוי מוחשי בתוצאות הסקר שנערך על ידי משרד הבריאות בקרב 5,500 מטופלים ב- 11 בתי החולים הממשלתיים ברחבי הארץ ושפורסם ב"דה מרקר".

מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" ד"ר אמנון רופא, אמר השבוע, "בשנים האחרונות נמצא ביה"ח בתנופה של צירוף כוחות רפואיים מובילים, שיפוץ והקמת מחלקות שונות ורכישת ציוד רפואי מתקדם. כל אלה, ביחד עם אמנת השירות שאנו מחויבים לה, שתמציתה "בני ציון – להרגיש בבית גם כשחולים", מעמידים את בית החולים שלנו, בסקרי דעת מקיפים, במקומות הראשונים כבחירה מועדפת של קהל הפוני. כל זה מתאפשר על אף הקשיים התקציביים, בזכות סיועם האוהב של אגודת בני ציון בארה"ב, אגודת הידידים של ביה"ח, ארגון י.ע.ל., אגודת "שים לב ללב", משרד הבריאות ועיריית חיפה".

מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" ד"ר אמנון רופא, הוסיף ואמר, "תוצאות הסקר, מהוות תעודת כבוד עבור כל אחד מעובדי ביה"ח ואני בהחלט גאה בהם ומביע את תודתי על עבודתם המסורה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל