28 ביוני 2012

תושבי קרית ביאליק זועמים: הבריכה העירונית מלוכלכת


תושבים בקרית ביאליק זועמים על מצבה של הבריכה העירונית – כך מדווחת אורית פרץ-ארי בעיתון "זמן קריות" * רשימת התלונות כוללת לכלוך ועלים בבריכה, זרם חלש של מים במקלחות ולא מעט יתושים * העירייה: השקענו בבריכה 300 אלף שקלים
אורית פרץ-ארי, זמן קריות

החופש הגדול כבר כאן, ואיתו מתחילות הקייטנות הרבות. השעשוע העיקרי של ילדי הקייטנות והנופשים בסופי השבוע, הוא בריכות השחייה. לבריכת יגור, הלא היא הבריכה העירונית של קרית ביאליק, מתוכננים להגיע ילדים ומשפחות רבות לאורך הקיץ, אבל לא בטוח שבבריכה מוכנים לזה.

"זמן קריות" מדווח כי זאב, תושב הקריה, פתח בשבת האחרונה רשמית את הקיץ עם ילדיו, ויצא מזועזע: "המים בבריכה לא נקיים, ומלאים בלכלוך, בעלים ועוד. נניח שזה זניח, אבל יש בנוסף הרבה יתושים, וזה לדעתי כבר מעיד על בעיה יותר חמורה ועמוקה. אני לא מבין איך לא עשו ניקיון יסודי לקראת הקיץ.

"זוג מבוגר שהגיע איתנו העיף מבט במתרחש, הסתובב ויצא. אני לא רציתי לאכזב את הילדים אז נשארנו, אבל הרבה פחות מהמתוכנן".

זרם המים חלש מדי ולא ניתן להתקלח בו

אך מסתבר שתלאותיו של זאב ומשפחתו, לא הסתיימו בניסיונות לברוח מהיתושים הרבים. "אחרי שהבילוי המקוצר נגמר, התארגנו ליציאה, והלכנו למלתחות לרחוץ מעלינו את מה שדבק בנו בבריכה. גילינו שזרם המים חלש מדי ולא ניתן להתקלח בו. ממש זרזיף של מים, שהספיק אולי לכפות הרגליים.

"ילדיי רשומים לקייטנה, שחלק מהפעילות הקבועה היא להגיע פעם בשבוע לבריכה הזו. פניתי כבר לעירייה עם הבעיה, ואמרו לי שהנושא ייבדק ויטופל. למרות התגובה אני קצת סקפטי, אבל מקווה שיחשבו על הילדים ויעשו מה שכבר היו צריכים לעשות".

מעירית קרית ביאליק נמסר ל"זמן קריות" בתגובה: "בבריכת ביאליק (יגור) הושקעו בטרום עונת הרחצה הקיצית כ-300 אלף שקלים, ובוצע שדרוג גדול הכולל: אספלט בכניסה, החלפת צנרות, שדרוג חדר מכונות, הצללות בכל שטח הבריכה של כ-600 מ', במקלחות ובשירותים בוצעו עבודות וחלקם נמשכות בימים אלה וכוללות: צביעה, החלפת דלתות, כיורים חדשים, שיש חדש, מראות ועוד. במקום מבצעים כל הזמן ריסוס והדברה, והבריכה וסביבתה בטוחים, נקיים ובמצב טוב מאוד".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל