1 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

עידו מינקובסקי – דובר עיריית חיפה החדש


לאחר שפרש מניהולו המקצועי של משרד האסטרטגיה PM-PR, מונה עידו מינקובסקי לדובר עיריית חיפה החדש ומתחיל את תפקידו היום (1/7/12). מינקובסקי היה בעברו יועץ התקשורת של השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ'

עידו מינקובסקי החל את תפקידו היום (יום א' ה-1/7/12) כדובר העיר חיפה. מינקובסקי יהיה אחראי על על מערכת הדוברות, ההסברה ויחסי הציבור של העיר; אחראי להסברת וייצוג מדיניות הרשות המקומית כלפי גורמים חיצוניים וכלפי אמצעי התקשורת.

מינקובסקי, נבחר ע"י ועדת המכרזים ואושר ע"י מועצת העיר פה אחד. עידו יחליף את צחי טרנו שבנוסף לתפקידו כראש אגף פרסום, הסברה ודוברות מונה לראש מנהלת העיר התחתית.

עידו מינקובסקי, דובר העירייה הנכנס: "אני מודה לראש העיר מר יונה יהב ולמנכ"ל העירייה שמואל גנץ על האמון הרב. לאחר שנים בגולה באזור חיוג 03 אני שמח לחזור הביתה. אני נכנס לנעליים גדולות ואני מתכוון לרוץ איתן מרתון".

מינקובסקי פרש לאחרונה משותפות משרד האסטרטגיה PM-PR. המשרד מייצג לקוחות עסקיים כגון קבוצת מרחב – אמפל של איש העסקים יוסי מימן, קבוצת טמרס של איש העסקים היהודי בריטי – פויו זבלודוביץ, קבוצת ACC בבעלות איש העסקים חיים ליבוביץ ולקוחות ממשלתיים בהם: משרד הביטחון, המשרד לביטחון פנים, עיריית בני ברק, מנהל מקרקעי ישראל ועמותות כגון: הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, ארגון העל להבאת צעירים יהודים "לפיד" וארגון המתנדבים איחוד הצלה. בעברו שימש מינקובסקי, כיועץ התקשורת של השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ' ועסק בין היתר בנושאים כגון: תופעת המסתננים, תהליכי התייעלות של המשרד לביטחון פנים בשב"ס ובמשטרת ישראל, המאבק על שכר השוטרים, פרשת השוטרים מנהריה.

כמו כן עסק עידו בניהול משברים כגון: הטלטלה במשרד לביטחון פנים, משבר המרמרה ועוד. בעבר, שימש כקצין בחטיבת דובר צה"ל והשתתף באופן פעיל בדברור תכנית ההתנתקות, מלחמת לבנון השנייה וכן במבצע עופרת יצוקה בו שימש כדובר אוגדת עזה בחירום.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל