5 ביולי 2012

דלק מנטה פתחה מתחם קמעונאי חדש בצ'ק פוסט


חברת דלק ישראל פתחה השבוע מתחם קמעונאי חדש ברחוב חרמש 26 באזור התעשייה צ'ק פוסט בחיפה, בהשקעה של למעלה משני מיליון שקלים. המתחם, המשתרע על פני דונם, כולל תחנת דלק וחנות נוחות של 'מנטה' (80 מטר), בה ניתן למצוא בין היתר, מוצרים של רשת קפה ג'ו, סודהסטרים ועוד.

קפה ג'ו במנטה, הפועלת במתכונת של חנות בתוך חנות, תציע תפריט הכולל מגוון מוצרים עשיר המבוסס על תפריט בתי הקפה של הרשת ומותאם לצרכים המיוחדים של חנות הנוחות על הדרך: כריכים על בסיס לחם מחמצת, בייגלים אמריקאים, כריכי פניני, מוצרי מאפה חדשניים וסדרת מאפים וקינוחים.

אירוע הפתיחה התקיים במעמד אבי בן אסאייג, מנכ"ל דלק ישראל אליעזר פרוזק, מנהל אגף רישוי ופיקוח על הבניה בעיריית חיפה.

אבי בן אסאייג, מנכ"ל דלק ישראל: "אנו שמחים להשקיע במתחם חדש ומשודרג הכולל בתוכו תמהיל נרחב של שירותים ומוצרים ביניהם: חנות נוחות ומוצרי רשת קפה מובילה ואיכותית. דלק גאה להוביל פורמט קמעונאי חדשני שעומד לרשות תושבי האזור, והמבקרים בו".

חברת דלק ישראל עוסקת בעצמה ובאמצעות החברות המוחזקות בשיווק ובהפצת מוצרי דלקים, בהפעלת תחנות תדלוק וכן בהפעלת רשת חנויות הנוחות "מנטה" המונה כיום 194 חנויות בפריסה ארצית, הממוקמות במתחמים הקמעונאים של תחנות "דלק" ובתחנות הרכבת. רוב החנויות פתוחות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה ומספקות תמהיל רחב של מוצרים ושירותים על הדרך, ביניהם מוצרי קפה ג'ו וסודהסטרים, שירות משיכת מזומנים, שירותים ומוצרים סלולאריים, מוצרי מכולת ועוד. בחלק מהסניפים אף ניתנים שירותי דואר ישראל עד חצות.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל