10 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

נשים באדום


מה גורם לשתי נשים, חברות טובות ממושב תל עדשים לעזוב הכול, לפתוח עסק ליזמות בתחום האופנה, כשגולת הכותרת בעשייה המשותפת שלהן תהיה בהפקת הערב הנשים הראשון של אזור עמק יזרעאל. הכירו את הגר גור-אריה צוק ואת שירה שלף שמפיקות ב-19.7, את 'LADY IN RED' בגן האירועים RED בהשתתפות הסקסולוגית הבכירה איריס בר-און והסטייליסטית של המדינה, ליאת אשורי

"הכול התחיל מחברות עמוקה בייננו, משם המשיך לעשייה משותפת שבאה מתוך רצון טהור ליצור משהו משותף", כך מתארות הגר ושירה את השינוי שעברו בחיים והחלטה להביא בשורה חדשה לעמק יזרעאל. "אנחנו רוצות לעבוד בדרך אחרת, דרך של נתינה מכל הלב. העמק שלנו כל כך ירוק ויפה, אך לפעמים קצת מיושן וחסר ריגושים, לכן החלטנו לפני מספר חודשים לנסות ולהוביל לשינוי, ליזום דברים שמתאימים יותר לתרבות באזור המרכז. העמק הוא בצורה מסוימת קצת בתולי, תמים, יש משהו חסר באווירה ובחיי התרבות הנשיים . באזור המרכז כל האפשריות פתוחות עבורך ואנחנו רוצות ליצור זאת גם פה".

הגר בת ה-40 ושירה בת ה-37 עשו לא מעט דברים במהלך חייהן, עד שהחליטו לשנות כיוון ולפתוח ביזמות בתחום שקרוב הכי לליבם, העצמה נשית. השתיים חברות טובות כבר כמה שנים, שכנות במושב תל עדשים בעמק יזרעאל, שלקחו את החברות צעד אחד או כמה צעדים קדימה ופתחו עסק משותף של אופנה. "לא קורה הרבה שאתה פוגש מישהי באמצע החיים ונוצר קשר חזק ומיוחד, קשר שדומה לקשר משפחתי, סוג של "חברות ממבט ראשון". יש בינינו הבנה ויכולת לגשר על הפערים, אנחנו נהנות לעשות דברים ביחד. העשייה המשותפת גורמת לנו להנאה וסיפוק מאוד מיוחד". ככה מתארות הגר ושירה את השילוב המנצח שיצרו בניהן, העשייה המשותפת הובילה להקמת הערב הנשים הראשון שאזור עמק יזרעאל יחווה, וכמו כל דבר בחייהם הם לא הסתפקו בערב קטן ומוצנע אלא החליטו לחבור לורדית קונפינו מנהלת השיווק של גן האירועים RED וליצור יחדיו הפקה שלרוב רואים רק אחרי שעוברים את הארובות של חדרה.

ערב הנשים 'LADY IN RED ' יתקיים ב19.7 בגן האירועים RED הצמוד למכללת עמק יזרעאל . "בנינו את הערב שיהיה מעניין לכל אישה, הבאנו את הסקסולוגית מספר אחת בישראל, איריס בר-און ואת הסטייליסטית של המדינה, ליאת אשורי להרצות. כך שלכל אחת יהיה לפחות הרצאה אחת שתעניין אותה, בנוסף במתחם עצמו יהיה אזור ענק של דוכני מעצבים מאזור המרכז, כך שאף אחת לא תחזור לביתה מבלי שקית שצמודה לידיה."

לסיכום מסכמות הגר ושירה את המטרה שעומדת מאחורי הכול "הרצון שלנו כנשים להנחיל תרבות חדשה בעמק יזרעאל, פתוחה יותר, שהכול יהיה זמין עבורנו. לכן החלטנו שמחיר הכניסה לאירוע יהיה סמלי ויעמוד על 40 ₪ בלבד ויכלול בתוכו משקה ראשון חינם. הערב יהיה הראשון מיני רבים הן מבטיחות.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל