10 ביולי 2012

ביאליק: ד"ר ברקאי מאשים את ראש העיר בשלל כשלים


צביקה ברקאי ואלי דוקורסקי

במכתב חריף ששלח חבר מועצת העיר קרית ביאליק, ד"ר צביקה ברקאי, לראש העירייה, אלי דוקורסקי, הוא מודיע על פרישה מהקואליציה העירונית והתפטרות מראשות הוועדה לביטחון וחירום – כך דווח ב"רדיו חיפה" * "אינני יכול להשלים עם הדרך הלא תקינה סביב כל היבטי התכנון והניהול הכספי בעירייה", כתב ברקאי * העירייה בתגובה: "ברקאי נכשל בשליחותו כחבר מועצה… מעלה טענות הזויות ומוזרות המעידות עד כמה הוא מנותק"

העימות בין חבר מועצת העיר קרית ביאליק, ד"ר צביקה ברקאי, לראש העירייה, אלי דוקורסקי, החל כבר לפני מספר חודשים והגיע לשיאו בישיבת מועצת העיר שהתקיימה בשבוע שעבר, בו אושרה רשימת נציגי העירייה בהנהלת רשת המתנ"סים – כך מדווח הכתב אייל מויאל ב"רדיו חיפה". שמו של ברקאי ששימש כממלא מקום מנכ"ל הרשת הוסר מהרשימה. כאמור, השבוע הודיע ברקאי על פרישתו מהקואליציה העירונית.

במכתב לדוקורסקי הוא מונה מספר כשלים בהתנהלות העירייה שלדבריו גרמו לו לקבל את ההחלטה לפרוש. "מינויי כוח האדם, בחלקם, מיותרים, בזבזניים ואינם משרתים את הציבור בקרית ביאליק" כותב ברקאי ומוסיף, "בוועדת הביטחון והחירום שבראשותי, לא זכיתי לשיתוף הפעולה הנדרש, וזאת כיוון שאתה (דוקורסקי) מציב מכשולים תמוהים על מנת למנוע את יישום החלטותיה".

"החמור מכל", כותב ברקאי, "חוסר נכונותך לחשוף את כל הנתונים כנדרש, לקבל ביקורת ולתקן בהתאם". ברקאי מסכם, "לאור מקצת הדוגמאות המצוינות לעיל, החלטתי להסיר את תמיכתי בך. אמשיך לפעול לטובת ציבור התושבים בעיר מזווית אחרת שבה אני יכול לתרום להם יותר".

מעיריית קרית ביאליק נמסר בתגובה ל"רדיו חיפה": "רשמנו לפנינו את הודעתו של צביקה ברקאי כי נכשל בשליחותו כחבר מועצת העיר וכי אינו פועל למען הציבור ולא עושה מאומה בעבורו. לאורך כל הקדנציה תמך ברקאי והצביע בעד מדיניות ראש העיר המנהיגה את קריית ביאליק להצלחה. עתה, כשריח הבחירות באפו, מעלה ברקאי טענות הזויות ומוזרות המעידות עד כמה הוא מנותק. פעילותו היחידה בקדנציה הנוכחית הייתה ניסיון לקדם מקורבים פוליטיים, לתפור עבורם תפקידים ולדאוג להם לטובות הנאה. בקשות אלה שלו מצויות בעירייה ונדחו מכל וכל".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל