15 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מי השליך רימונים על פאב ה"אסקובר" ומועדון ה"רוז"?


בפעם השנייה בתוך חודש נזרק רימון לעבר מועדון בקריות * על הכוונת הפעם: מועדון ה"רוז" בקרית חיים * המשטרה חוקרת מי עומד מאחורי המעשה, אך מבלי שאיש נעצר בפרשה * בעל מועדון: "המשטרה חסרת אונים" * משטרת ישראל: "מתמקדים באיסוף מידע מודיעני"

יום שישי האחרון, סמוך לשעה 23:30, שעה בה נפתחים שערי מועדון ה"רוז" ברחוב אריה שנקר בקרית חיים, בעת שרחבת הכניסה מלאה במאבטחים ועובדי המקום – נשמע לפתח פיצוץ אדיר. הסיבה: רימון רסס הושלך לעבר המקום, ייתכן כי נורה ממטול רימונים.

כוחות משטרה רבים וחבלנים הוזעקו למקום, הורו לעובדי המקום להיסגר במבנה המועדון ולא לצאת ממנו עד להודעה חדשה. גם כביש סמוך נסגר לתנועה ונפתח רק כעבור זמן מה לאחר סיום עבודת החבלנים.

לא דווח על נפגעים בנפש אך נזק נגרם למדרכה, הסמוכה למועדון.

רימון רסס הושלך לעבר מועדון הרוז בקרית חיים
רימון הלם הושלך לעבר פאב האסקובר בקרית חיים
זירת קרב: יוצאים לבלות בקריות? ראו הוזהרתם

לפני כשלושה שבועות, במקרה דומה, הושלך רימון לעבר פאב ה"אסקובר" על ציר הבילויים אח"י אילת בקרית חיים וגם לאחר אירוע זה לא נעצרו חשודים. גם לעבר האסקובר הושלך הרימון בשעה בה הציר הומה אדם.

במשטרה טוענים כי החקירה מתמקדת בשלב זה באיסוף מידע מודיעני ובעלי המועדונים כבר מיואשים: "לדעתי המשטרה חסרת אונים, אין להם צל של מושג מה קורה פה. לא ייתכן כי דקות לפני תחילת מסיבה יושלכו רימונים כאילו אנחנו במערב הפרוע. רק בנס זה לא נגמר בפצועים או הרוגים".

דובר מרחב חוף של המשטרה, רפ"ק ערן שקד, אמר לקריות באינטרנט: "המשטרה חוקרת את הארועים ומתמקדת בשלב זה איסוף מידע מודיעיני על כן לא נוכל להתייחס מעבר לכך".

וידאו: הפעם הקודמת בה הושלך רימון על ציר אח"י אילת בקרית חיים >>

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל