17 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"ארד אדריכלים" ממשיכה להוביל: בית הנשיא, איצטדיון טדי ויצרנית נייקי


פרויקט בבית הנשיא. האדריכל אביתר רפאל דהן

לא בכדי נחשבת חברת "ארד אדריכלים" ברשותו של האדריכל אביתר רפאל דהן, תושב קרית מוצקין, לאחת המובילות בשוק.

לפני ביקורו של נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, הוזמן דהן לבצע פרויקט תכנון ומיקום בחצר בית הנשיא. בנוסף, זכתה לאחרונה החברה במכרז תכנון לצרכי ייעול של ענקית הטקסטיל "תפרון", יצרנית חברת NIKE בישראל. אם זה לא מספיק, במקביל מבצעת "ארד אדירכלים" גם פרויקטים באיצטדיון טדי בירושלים ובמכללה למנהל.

עיצוב ייחודי, צעיר ומרענן. ארד אדריכלים

מייסד החברה אביתר רפאל דהן, בוגר הטכניון, ראה לנגד עיניו את הפוטנציאל הייחודי הטמון בכל מבנה. את הצורך בהזרמת חדשנות אדריכלית תוך היצמדות לקונספט המשלב קווים נקיים ויצירתיים באפיון החלל ושמת דגש מרבי על פונקציונאליות עיצובית, הרמונית ומרעננת.

"ארד אדריכלים" פועלת תוך אמונה בטיפול פרטני בכל ההיבטים של בנייה חדשה, ניצול שטחים, יזמות קונספטואלית, תכנון אדריכלי, עיצוב פנים וניהול פרויקטים. תהליך העבודה מתחיל בהבנת החלל ואיכויותיו, סקיצות, רעיונות וגיבוש קונספט תוך הקפדה על מתן שירות אישי ומקצועי.

כיום נמנים בין לקוחותינו מספר גופים ממגזרים שונים במשק הישראלי – מסחר, מבנים ציבוריים, פנאי ומגורים.

"ארד אדריכלים" מוערכת בענף כשותפה אסטרטגית, והיא מוכרת הודות למצוינות ולאוריינטציה העסקית הייחודית לה. הפילוסופיה של אביתר רפאל דהן הינה: "אדריכל אמיתי הוא בעל חזון מולד, היוצא מהכוח אל הפועל בעזרת לקוחותיו".

– ארד אדריכלים. טלפון: 052-5832128. פייסבוק. מומלץ.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל