18 ביולי 2012

היישר מאיטליה: מותג האיפור המינרלי GAYA COSMETICS הגיע לקריון


מה שטוב לנשים האמריקאיות ולנשים האירופאיות, טוב גם לישראל. סניף חדש של מותג האיפור המינרלי האיטלקי, GAYA COSMETICS, הצטרף לשדרה החדשה בקריון, בקרית ביאליק. הסניף, בבעלותו של ברק רשף, משתרע על פני 20 מ"ר בקונספט של חנות OPEN SHOP, ועובדות בו מאפרות מקצועיות, המתמחות, בין השאר, באיפור המבוסס על מוצרים מינרליים טהורים. מאפרות החברה יבחנו את העור ויתאימו מוצרים לפי סוג עור הפנים וגוון העור.

לרגל הפתיחה, מעניקה GAYA לגולשות "קריות באינטרנט" על כל רכישה, בכל סכום, צללית במתנה(!) ללא הגבלה לכל אחת שתמלא פרטים במקום (קליק למודעת המבצע).

האיפור המינרלי של "גאיה קוסמטיקס", מבוסס על מינרלים בלבד, המתאימים גם לאלו הסובלות מבעיות עור שונות. המוצרים הינם היפואלרגניים ואנאורגאניים, ומכילים מסנני קרינה טבעיים. המוצרים מתאימים גם לעור רגיש במיוחד, הם אינם סותמים את הנקבוביות, מאפשרים לנקבוביות העור לנשום ללא תחושת כובד מיותרת, ותורמים לשיפור משמעותי במראה עור הפנים.

האיפור של "גאיה קוסמטיקס" מתאים במיוחד לנערות ולנשים אשר רוצות "ללכת עם ולהרגיש בלי", כאלה שלא אוהבות להתאפר ומעדיפות את המראה הטבעי.

לרשת סניפים בקניון עיר ימים בנתניה, בקניון הנגב בבאר שבע, במתחם G בכפר סבא ועכשיו חנות בקריון. בשבועות הקרובים ייפתחו חנויות נוספות בקניון רחובות החדש ובקניון קרית אונו.

GAYA COSMETICS פתחה בשנה האחרונה גם חנויות ברחבי העולם: בניו יורק, לאס וגאס, פלורידה, מונטנגרו, פינלנד, נורווגיה, אוסטריה, גרמניה ושווייץ.

גאיה קוסמטיקס, סניף הקריון הסמוך לרולדין. מומלץ. 04-8583773.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל