17 ביולי 2012

תיעד ניידת ב"אדום לבן" – וקיבל הודעה משוטר: "יא אפס"


ניידת המשטרה סמוך לאדום לבן (צילום עמרי שטיין)

צלם "קריות באינטרנט", עמרי שטיין, תיעד השבוע ניידת חונה סמוך למדרכה המסומנת ב"אדום לבן" * התמונה פורסמה על ידינו וזכתה למאות שיתופים ברשת הפייסבוק * היום נדהם שטיין לקבל הודעה משוטר במשטרת ישראל, שבין השאר כתב לו: "יא אפס"

אתמול (שני) פרסמנו כאן ב"קריות באינטרנט" כי שוב ניידת משטרה נתפסה כשהיא חונה במקום שנראה אסור (אדום-לבן) והפעם בתחנת דלק סמוך לגרנד קניון בחיפה.

המקרה תועד בליל יום ראשון על ידי צלם "קריות באינטרנט" עמרי שטיין שסיפר: "עברתי במקרה במקום וראיתי את השוטרים חונים באדום-לבן ויוצאים לקנות קפה בחנות YELLOW בתחנת הדלק. היו שם כל כך הרבה מקומות חנייה פנויים אבל בכל זאת הם החליטו להחנות דווקא שם".

היום (שלישי) נדהם שטיין כשקיבל לתיבת ההודעות הפרטית שלו בפייסבוק, הודעה מאדם בשם תמיר עמר, שככל הנראה לא אהב את הפרסום בנושא, בזו הלשון: "פעם הבאה שאתה מצלם ניידת משטרה שחונה לא כחוק, תדאג שהעבירה תהיה אמיתית ולא מזוייפת כמוך יא אפס".

"יא אפס". ההודעה שקיבל צלם העיתונות עמרי שטיין (צילום מסך)

הצצה קלה בפרופיל של עמר מעלה כי הנ"ל עובד במשטרת ישראל (לא ברור אם היה אחד מהשוטרים בניידת שצולמה).

הערה: לטענת גורמים שונים סימון ה"אדום-לבן" במקום שצולם איננו קביל וסומן בשטח פרטי (תחנת דלק). גם אם מדובר בסימון "אדום לבן" שככל הנראה נצבע על ידי בעלי התחנה, לתפיסת עולמינו, אין זה ראוי שניידת משטרה תחנה ב"אדום לבן" מכל סוג (כל עוד הסימון קיים), אם כך אמור לנהוג גם האזרח הקטן שיתקל בסימון זה. על דוגמא אישית שמעתם?

"עובד ב-משטרת ישראל". הפרופיל של שולח ההודעה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל