25 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מפקד מחוז צפון במשטרה צפוי לפשוט מדיו


לגלי צה"ל נודע כי עקב דו"ח מבקר המדינה על השריפה בכרמל ודרישת ניצב בדימוס זאב אבן חן, ששכל את בתו טופז באסון – מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב רוני עטיה, צפוי לפשוט את המדים או שיועבר מתפקידו; עוד נודע כי קצין שב"ס אחד פרש לפני חודשיים, סגן הנציב יפרוש בעוד חודשיים וקצין בכיר נוסף הועבר מתפקידו

מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב רוני עטיה, צפוי לפשוט את המדים או שיועבר מתפקידו. כך נודע הבוקר (ד') לגלי צה"ל בעקבות דו"ח מבקר המדינה על השריפה בכרמל ודרישתו של ניצב בדימוס זאב אבן חן, ששכל את בתו טופז באסון.

עוד דווח בגלי צה"ל כי בדיון שקיימו אתמול השר לבטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', ומפכ"ל המשטרה, יוחנן דנינו, ניסו השניים ללחוץ על עטיה שיתן תאריך פרישה כדי לסיים את הפרשה. עטיה אמור לתת את תשובתו בעניין, שתועבר גם לבית המשפט העליון שאמור לדון בעתירה נגדו. המפכ"ל דנינו מכחיש כי הפעיל לחצים.

עוד נודע הבוקר כי שלושה קציני שב"ס בכירים, שנמצאו אחראים לאסון, כבר שילמו את מחיר המחדל. אחד פרש לפני חודשיים, סגן הנציב יפרוש בעוד חודשיים וקצין בכיר נוסף הועבר מתפקידו.

משטרת ישראל: המפכ"ל מביע אמון מלא בניצב עטייה

בהמשך לפרסומים הבוקר בגלי צה"ל, לפיהם מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו לחץ על מפקד מחוז צפון, ניצב רוני עטייה, לסיים את תפקידו – מהמשטרה נמסר כי מפכ"ל המשטרה שב ומביע אמון מלא במפקד מחוז צפון ניצב רוני עטייה, וסבור כי לאור ממצאי הדו"ח הסופי של מבקר המדינה בעניינו של ניצב עטייה, אין מניעה כי ימשיך לכהן בתפקידו.

עוד נמסר מהמשטרה, כי בשום שלב לא הופעל לחץ על ידי המפכ"ל, ולא הוצגה דרישה כי ניצב עטייה יסיים את תפקידו. כמו כן, אין בכוונתנו להתייחס לפרטים מתוך ישיבות סגורות הנערכות בין השר לביטחון פנים למפכ"ל משטרת ישראל.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל