26 ביולי 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

כבוד: תכירו את הג'ודוקא הקרייתי שייצג את ישראל באולימפיאדה


4 מדליות בגביע העולם, והשגת הקריטריון האירופי לא הביאו את טומי ארשנסקי, חייל בן 20 מקרית ים, לאולימפיאדה, כיוון שלא השיג את הקריטריון הלאומי * אחרי מאבק גדול קיבל בתחילת החודש הודעה כי הוא נוסע ללונדון ויהיה חלק מהמשלחת

בית הדין העליון של הועד האולימפי החליט החודש לאשר את יציאתו של הג'ודוקא טומי (ארטיום) ארשנסקי לאולימפיאדת לונדון 2012 כספורטאי צעיר שלישי.

ארשנסקי, חייל בן 20 מקרית ים, המתחרה במשקל עד 60 ק"ג קבע את הקריטריון לאחר שקיבל כרטיס מיבשת אירופה בעקובות דירוגו העולמי אך לא עמד בקריטריון הישראלי הדורש התברגות בין ה-20 הראשונים בעולם. בית הדין החליט להתחשב בנסיבות ובכך שארשנסקי יכל להתחרות רק במספר מועט למדי של תחרויות בשל הפירוק בו היה נתון איגוד הג'ודו.

ארשנסקי, שנולד במוסקבה ומתגורר בקרית ים, החל את דרכו הספורטיבית בענף בגיל 10 במועדון הג'ודו "ג'ודוקאן חיפה – עצמה יונפייט" של אביו פאבל בקרית חיים.

פאבל היה במשך שנים ועודנו מאמנו האישי של טומי. טומי, אגב, ממש לא רואה בעייתיות בשילוב הזה ואמר באחד מראיונותיו לתקשורת: "הרבה אנשים אמרו שאב ובן לא יכולים להסתדר. אני משתדל לעשות את ההפרדה בין תפקידו של אבא שלי כאבא ותפקידו כמאמן. תהיה בטוח שהקשר שלנו ממש טוב. לא היו בינינו מריבות אף פעם ואנחנו פשוט מסתדרים מצוין".

לאחר צירופו של טומי ארשנסקי למשלחת, ענף הג'ודו יזכה בלונדון לחמישה נציגים: אריק זאבי, אלכס שלזינגר, גולן פולק, סוסו פלאלשווילי וארשנסקי עצמו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל